Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menstruáció után 1héttel sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció után 1héttel sok esély van a teherbe esésre?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 18:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Több mint máskor mert ekkor történik a peteérés.
2012. febr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hány napos a ciklusod és hány napig tart, tartott a menzeszed. Egyébként au elsőnek lehet hogy igaza van, lehet, hogy akörül volt peteérésed. Hogy történt az eset? Beléd élveztek?
2012. febr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
és menzi után rá 3-4 napra akkoris több?
2012. febr. 12. 18:29
 4/13 A kérdező kommentje:
nem élvezett belém, amúgy kb 5-6 napos szokott lenni de néha még a 7.napba is belecsúszik
2012. febr. 12. 18:30
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenkor több az esély, mint más napokon, mert nagyjából ilyenkor van a peteérés. Ha 6-7 napos a vérzésed +7 nap az 13-14. ciklusnap, pont ilyenkor szokott egy átlagos nőnek peteérése lenni.
2012. febr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
értem ezt barátnőm kérdezte, nekem az lenne a fontos, mint már kérdeztem, hogy menstruáció után 3-4 nappal is nagyobb e az esély?
2012. febr. 12. 18:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor értelemszerűen kevesebb, mert később lesz a peteérés, de még így is elég para, 7+3=10. Na most egy 28 napos ciklusnál a 14. napon van kb. a peteérés, 3 napig azért eléldegélhet a spermium, ennél korábbi "találatot" is láttam már.
2012. febr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek!
2012. febr. 12. 18:36
 9/13 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit.

Nem ajánlom egyébként ezt a naptár módszeres védekezést, a legbizonytalabb az összes közül. Sziklaszilárd ciklus kell hozzá és rohadt nagy szerencse. Egyébként is 2-3 ide oda mindig tolódhat, még biztos ciklusnál is, idősebb korban.

Léteznek ovulációs tesztek, amik szépen mutatják a peteérést és hőgörbével is lehet nézni, de ez sem lesz biztosíték a nem kívánt terhességre. Sajnos ezek nem a legmodernebb lehetőségek.

2012. febr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát elhiheted, már sikerült rájönnöm, annyi idegeskedéssel jár.. :S
2012. febr. 12. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!