Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem baj, ha fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem baj, ha fiú létemre bemegyek egy női ruhaboltba?

Figyelt kérdés

17/f vagyok és szeretnék a barátnőmnek egy jó kis tangát venni, de az nagyon gáz, ha bemegyek egy olyan boltba, ahol kapok tangát nőknek, miközben fiú vagyok?

Lehetőleg normális válaszokat adjatok köszi előre is.


2012. febr. 12. 20:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
na, bementél? :)
2012. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
hétfőn voltam egy fehérneműboltam (életemben először) ahol 95% ban női dolgokat árulnak, és többek között igen szexi cuccokat, 2 falnyi tanga van :) abból választottam egyet barátnőmnek, semmi extra nem volt a vásárlással :) azóta megkapta, de még rajta nem láttam, majd vasárnap remélem :))
2012. febr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!