Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne akarjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne akarjon mindenki pasit szerezni nekem?

Figyelt kérdés

Már nagyon unom,hogy minden ismerősöm,össze akar hozni olyan srácokkal,akik még csak nem is szimpatikusak számomra. 14 éves vagyok,és a barátnőim,meg a barátnőim barátnői teljesen le vannak döbbenve mikor mondom hogy nem volt még barátom.


Hiába mondom hogy ne kerítőnősködjenek,semmi hatás. Szerintetek mit tegyek?


2009. jún. 3. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz velük, hogy ha valamit mondanak amikor meglátnak egy fiút akit kinéztek neked akkor nézz rájuk és menj el v csak néz rájuk v tegyél úgy mintha nem hallanád. Ezek szerint az nem segít h ha mondod nekik h hagyjanak téged békén. Csak észreveszik magukat h ha azt látják h téged nem érdekel. És szerintem ez inkább csak jó h 14 évesen még nem volt barátod, és nem érdekelnek téged annyira a fiúk és nem azon agyalsz h hol szerezhetnék minél előbb egy fiút. :) vegyenek rólad példát inkább :)
2009. jún. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) Igazából érdekelnek a fiúk,de nem annyira,hogy állandóan azt lessem hogy ki akar járni velem. Általában úgy szokott lenni,hogy ha összeül a társaságunk,és van egy-két olyan fiú akit én nem ismerek de a többiek igen akkor rögtön össze akarnak hozni velük.
2009. jún. 3. 15:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerezz Te magadnak:)
2009. jún. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"a barátnőim,meg a barátnőim barátnői teljesen le vannak döbbenve mikor mondom hogy nem volt még barátom."

Teljesen le vagyok döbbenve h ilyenek a barátnőid, és a barátnőd barátnői :D.


Egyébként meg határozottan közöld velük h NEM igényled a segítségüket, megoldod egyedül... ha majd meg akarod oldani. Ebből azért illene érteni sztem.

2009. jún. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

az a baj,hogy elég csendes vagyok és a környezetem ebből kapásból azt szűri le hogy képtelen vagyok bepasizni. és nem egyszer rászóltam már a barátosnékra,hogy ne szervezkedjenek (az volt a legjobb mikor a tudtom nélkül kavart a csaj) nem igazán használ.


de legalább megnyugtattatok hogy nem gáz hogy nincs barátom még :D

2009. jún. 3. 18:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogyis gáz! 14 évesen nem vagy lekésve semmiről! Mondd meg nekik, h nem kell segítség, szerzel majd pasit, ha eljön az ideje. Csak azért ne járj valakivel, h békén hagyjanak!
2009. jún. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

17:55-ös vagyok.

Nem késtél le semmiről, semmit ne siess el csak azért mert a barátnőid ezzel zaklatnak. Fura környezetben vagy :D. V nem tudom, mindenesetre én 14 éves koromból azért nem ilyesmikre emlékszem.

Egyébként lehet h én látom rosszul, de sztem nem azért csinálják h neked jó legyen, hanem mert számukra ez tök izgi h megpróbálnak összehozni téged vkivel, miközben te nem is szeretnéd. Csak legyél határozott, egy idő után megunják.

Közöld velük h amíg megállás nélkül ezzel zaklatnak addig csak a kedvedet veszik el a pasizástól... szal ha tényleg jót akarnak akkor álljanak le :P. (ha ezt nem értik meg akkor én személy szerint elküldeném őket melegebb éghajlatra... de ilyet azért nem tanácsolnék :D)


18/f

2009. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!