Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen könnyen kapható a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen könnyen kapható a szórakozóhelyekre járó lányok túlnyomó többsége?

Figyelt kérdés

Manapság nehéz a szórakozóhelyeken és az interneten (ami nekem kiesik, mert szerintem túl személytelen) kívül ismerkedni. Igen ám, de a szórakozóhelyekre járó lányok nagyon nagy része, hogy is mondjam, a ribancitisz nevű kór előrehaladott állapotában szenved. Tisztelet a kivételnek, természetesen.


Miért van ez? Hozzátenném, hogy komoly kapcsolatot keresek, és nem volt részem egy éjszakásban; nem is tervezem.


2012. jan. 31. 17:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
nemtom de én a helyedben kihasználnám
2012. jan. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Jaj, most miért kell rögtön ezzel jönni? Figyelj, ha valaki elmegy egy szórakozóhelyre szombat este a legtöbben nyilván nyilván szórakozni mennek, hogy jól érezzék magukat. Táncolni, pasizni, kicsit iszogatni, és a legtöbben nem azért, hogy komoly kapcsolatot keressenek.... Mint, ahogy egy fiúnak megvan a joga egy szórakozóhelyen csajozni, úgy a csajnak is megvan a joga pasizni szerintem, és nem kel feltétlenül ribancitisz nevű kórban szenvedjen. Vagy már az is bűn, ha jól akarják érezni magukat? Én azt ajánlom, ha komoly kapcsolatot akarsz ne a diszkóban keresgélj....
2012. jan. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
hát hol? a könyvtárban? korcs kurv*k
2012. jan. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, bárhol ismerkedhetsz, nemcsak szórakozóhelyeken.
2012. jan. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem vitatom senki jogát a ribancsághoz, csupán az érdekel, hogy miért vannak ennyien, illetve ami még fontosabb, miért vannak ilyen kevesen a normálisak.
2012. jan. 31. 17:43
 6/24 anonim ***** válasza:
nah jó... egy kérdést tisztázni kell ezzel kapcsolatban: mi számít normálisnak? másrészt meg a szórakoó helyekre is járnak nem ribi lányok, csak azokat éppenséggel nem lehet észre venni a ribiktől
2012. jan. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Normális az, aki nem csókolózik, nem fekszik le, illetve nem létesít szexuális kapcsolatot egy olyan emberrel, akit csak alig, vagy egyáltalán nem ismer.
2012. jan. 31. 17:50
 8/24 anonim ***** válasza:

Nah akkor kezdődik az esti mese.

1. Szerezz egy merci kulcsot a roncsetelpről

2. Nyáron, menj el hajógyárira, és ott Bed beach.

3. Lobogtasd meg a kulcsot, éééés ki nem találod hány pénzéhes kurv@ tapadt rád.


De a másik meg ha van 1 Iphone4-ed, és az kapod elő hát már akkor is egy főnyeremény vagy nekik meghívatják magukat piára, stb aztán meg baszatják magukat, más nap viszont már semmire sem emlékeznek, mert nekik csak 1 éjszaka kell.

2012. jan. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
hát akkor ezek szerint én se ennék normális lány, mert eddig két kapcsoaltom volt (22 éves vagyok) mind a kettő 1 évnél tovább tartott, és bár a másodiknál egy hosszabb ismeretség előzte meg a randikat, az első pasimnál a megismerkedésünk napján már csókoloztam, ha jól emlékszem (kicsit sok volt a vodka :D )hát igen, az alkohol felszabadít...
2012. jan. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nézd, nem azt mondom, hogy egy apácát keresek, viszont az elv maga - legalábbis nekem - fontos. Egy olyan lány, aki a szórakozóhely mellékhelyiségében kielégít egy idegen férfit például nem nem kéne.
2012. jan. 31. 18:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!