Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy srac bejelolt fb-on,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srac bejelolt fb-on, holott egyszer latott es soha nem beszeltunk. Ez miert? Talan bejovok neki?

Figyelt kérdés

Azota volt mar fent,es nem irt.Irjak neki?Ti mit tennetek?

18/L


2012. febr. 13. 01:54
 1/5 Dr.Sámán Samy ***** válasza:
A facebookon boldog jelölget boldogtalant és vissza...Legtöbben már az ismerős ismerősét is bejelölik, ha valami érdekeset látnak az oldalán. Semmi komoly nincs ebben. Ha valami szándéka lenne, akkor nem jelölgetett volna, hanem odament volna, vagy üzent volna.
2012. febr. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan rákérdezhetsz,csak jó pontot szerezhetsz ezzel.
2012. febr. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ilyenért én iszonyú mérges vagyok.

Miért jelölted vissza, ha nem ismered? Vagy ha nem vagy biztos benne, hogy honnan ismered miért nem kérdezel rá előtte?

Én mindig írok egy üzenetet, hogy mégis honnan ismerjük egymást, aztán ha azt írja sehonnan, akkor csókolom.

2012. febr. 13. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem is eléggé bosszant ez a tény, ezért nem nagyon szoktam csak úgy bárkinek visszajelölni. Tehát szerintem ez nem tuti jele annak hogy bejössz neki.
2012. febr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerősöket gyűjt.
2012. febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!