Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol rontom el mindíg?

Figyelt kérdés

Ha beleszeretek egy lányba, hiába mutatom ki az érzelmeimet, mindig a barát kategóriában kötök ki. Hol rontom el?

15/f


2012. febr. 13. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy egyszerre sok az amit megmutatsz magadból... de írnál erről részletesebben mert így nehéz elmondani.. 16/L
2012. febr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ugyan ez a helyzet velem is, pl egy éve megtetszett egy lány, elkezdtem vele ismerkedni és tök jófej volt, azthittem össze is jövünk mert jólnézki de nem r*banc. Azóta is csak 2.vagy 3. legjobb fiúbarátjaként tekint rám...


15/f

2012. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
január elején kezdődött minden... igaz csak 1 napot töltöttem vele, de nekem elég volt látni hogy milyen viccesen csinál sütit, ahogy együtt filmeztünk, beszélgettünk stb... egyből beleszerettem, és azt hittem esélyem is van nála, hát ezért elkezdtem kimutatni az érzéseimet, persze nem egyből hozzávágtam, csak utalgattam rá, hogy tetszik nekem. De mikor összejött egy másik sráccal, mintha ledöftek volna, olyan rossz volt :/ de mivel kitartó típus vagyok, ezért elkezdtem várni... pár hete szakítottak, de úgy érzem, hogy én már csak a barátja lehetek... még mindig szeretem, de szerintem ő már maximum csak barátnak fog tartani, többnek nem :/
2012. febr. 13. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!