Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú, ti erről az öltözetről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú, ti erről az öltözetről plázacicának gondolnátok a viselőjét?

Figyelt kérdés

Vastag harisnya, comb fölött végződő szoknya és lapos térdig érő csizma és egy ing.


Tudom, hogy nem mások véleményére kell adni, csak kíváncsiságból kérdezem. Április óta nem voltam buliban és most el szeretnék menni, de nem akarom, hogy r.ibancnak gondoljanak emiatt. Mert nagyon nem vagyok az!


2012. febr. 13. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
comb fölött végződő szoknya??? akkor csak egy öv van rajtad? az nem qrvás...ááhh hol...
2012. febr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nem akarsz ribancnak látszódni ne így menj...
2012. febr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

szerintem tökéletes :)

Vagyis stílusosnak hangzik, és nem ribancos. Bazi magas sarokkal, kirakott csöcsökkel, szolizottan, és világos rúzzsal... nah úgy lenne ribancos.

2012. febr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de ha egy képet küldesz privátba, akkor biztosabban meg tudom mondani. 20/F
2012. febr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Elírtam, picivel térd fölött végződő szoknya. :)

(Nem mini szoknya, mert olyanom nincs is. Hosszú szoknyát nem vehetek fel, mivel hosszú lábai vannak.)Melleimet nem igazán tudnám kirakni, mert a természet nem sok mindennel áldott meg.


Lehet, hogy átgondolom, mert nem akarom hogy sarkinak nézzenek.

Köszönöm a válaszokat.

2012. febr. 13. 16:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább azért gondold át, mert NEM NYÁR VAN.
2012. febr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vállald be! :P
2012. febr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az évszak se utolsó szempont, csak nem akartam farmert felvenni, de valószínű az marad.


Még reménykedek, végülis a napfény városában vagyok. :)

2012. febr. 13. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!