Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit gondolnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondolnátok, ha a csaj helyében lennétek?

Figyelt kérdés

Egy bulin bókolgattam, kacérkodtam vele, megpróbátam felszedni. Ő azonban nem akarta. Rá pár hónapra azon kaptam magam, hogy ő mindig engem néz, én meg mindig őt. Majd eltelt kis idő és láttam őt más srácokkal, ő pedig engem más csajokkal. Majd előtte flörtöltem egy osztálytársával, illetve egyszer megfogtam ennek az osztálytársának a combját( de hozzá kell tenni, hogy nagyon jóba vagyok ezzel az osztálytársával).

Majd hogy megpróbáltam felszedni rá kb 9 hónapra megint volt egy buli, ahol mindketten ott voltunk. Én kinn beszélgettem az egyii barátommal, akivel nagyon jó viszonyban van a csaj; szólt neki a srác, hogy jöjjön már egy percre és a csaj azt mondta neki, hogy menjen a srác oda hozzá. Én mintha ott se lettem volna.


2011. dec. 20. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ilyenek ezek az általános iskolai bulik.
2011. dec. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát nem iskola buli volt. És a csaj 18 éves, én meg 30.
2011. dec. 20. 19:25
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugyan nem vagyok lány, de elég egyértelmű, h nem jössz be a csajnak, és le se szar azóta se.
2011. dec. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megijedt a korodtól.
2011. dec. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudta mikor megismert, hogy hány éves vagyok; és láttam rajta, hogy én is bejövök neki, mert ami azt illeti, mikor más csajokkal látott mindig olyan fura volt.
2011. dec. 20. 19:33
 6/11 anonim ***** válasza:
bezéljétek meg
2011. dec. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Mila11 válasza:
ha tényleg 30 van elég gáz az egész kérdésed....
2011. dec. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Mila11 válasza:

van=vagy


a többit tartom

2011. dec. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves Mila11 nem fikázni kellene a másikat, hanem megpróbálni értelmes választ adni!
2011. dec. 20. 19:51
 10/11 anonim ***** válasza:

Talán egy vén, perverz sutyeráknak gondol. És ezt most full komolyan mondom, beszéltem már lányokkal ebben a témában, és hasonlóképp jellemezték a rájuk nyomuló 30-40 éveseket.


Bazzeg ember. A leírásod egy kb. 1 éves intervallumot ölel fel. ( 9 hónap + pár hónap + egy kis idő). A csaj minimum 17 volt, te meg 29. Már ez sem normális, hogy őt akarod felszedni. Oké, ezután még rányomulsz az osztálytársára, aki valószínűleg ugyanennyi idős lehet.


Mégis mi a szart akarsz te 30 évesen tinédszerektől? Ennyire szerencsétlen vagy, hogy még egy 25 körülit sem bírsz felszedni? 17-18 évesekkel kell?


Pofám leszakad.

2011. dec. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!