Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nincs elegetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nincs elegetek az ilyen srácokból?

Figyelt kérdés

Nekem már nagyon elegem van. Például múlthéten pénteken egy barátom meglát egy lányt a szórakozóhelyen. Elkezte mondani hogy ő így lekapja úgy lekapja, aztán b@szott oda menni. Én odamentem aztán smároltunk, aztán a haver volt kiakadva, hogy mi az hogy rámászok arra akire ő akart. (3 órát vártam hogy oda megy e de nem ment.)

aztán van egy másik srác aki arra veri magát hogy neki 18 cm pénisze van, és múltkor amikor egymás mellet pisáltunk állva volt akorra mint nekem mikor konyul. kb 10 cm. mért verik állandóan a srácok olyan dolgokra magukat amijük úgy sincs vagy amit úgy se mernek megtenni. nektek nincs elegetek ebből?


2012. febr. 13. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mert ego az egekben.
2012. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 cathilina ***** válasza:
Mivel végül nem jönnek ide, különösebben nem érdekel, hogy mit mondtak a haverjuknak előtte...
2012. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
figyelj haver. attól, hogy láttad a farkát nem merev állapotban, még nem tudod megítélni, hogy mekkora is az övé. a többivel amúgy egyetértek
2012. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

a farokmérettel egyetértek. nem tudom miét hiszi mindenki hogy ernyedt állapotban megállapithato.föleg fiuk!!!!

nekem volt olyan pasim akinek ernyedten jo ha 5 centi volt de volt hogy még kisebb. de átlagon felüli méretre megnött!

és volt a forditottja is akinek tiz centik logtak de nem nött 15nél nagyobbra.ennyi...

2012. febr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ja és hozzátenném nem bukom azokra a pasikra akik csak ugy odamennek smárolni egy csajjal és kérkednek a méretükkel. ezek agyatlan egoista nővadászok.
2012. febr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez csak téged zavar.Minek vagy ilyen társaságba,ha tudod magadról,hogy úgyis te vagy a jobb?:D
2012. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

a kérdésed sajnos több sebből vérzik. téged inkább egy fiatal lánynak képzellek, mintsem fúnak, kedves kérdező.


csak hogy egyetlen példát hozzak a magam igazolására: álló cerkával nem brunyálunk!

2012. febr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mindenkinek imponálási kényszere van... Ez itt a probléma.
2012. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én az első verzióhoz tudok csak hozzáfűzni. Nekem is nagyon sok haverom van, hogy így elhívja azt a nőt randizni, meg úgy, de nem megy rá. Én, mivel nem akarom az önérzetét rombolni és úgyis bármelyik nőt megkaphatom, nem megyek rá, pedig odapirítanék nekik. Ilyen az élet, én mindig azt mondom, hogy nőzni diszkréten kell, hogy csak Te és a nő tudjatok a dologról. ;)
2012. febr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#7-es hozzászóló rátapintott a lényegre!
2012. febr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!