Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Figyelem! Nektek is elegetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyelem! Nektek is elegetek van, hogy folyton szomorkodtok, hogy egyedül vagytok? Elég volt, sz. Arjuk le! Foglalkozzunk más témákkal!

Figyelt kérdés
Ti sportoltok??Én azt tervezem,hamarosan nagyon szép testet csinálok magamnak,nem érdekel már a pasitéma!Itt irjon az,aki szintén nem kiván már ezzel foglalkozni!Lelkesitsük egymást!
2011. dec. 9. 19:03
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Ez az beszéljetek arról amivel nem akartok foglalkozni idióták :D
2011. dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:

Kéne indítani ezen az oldalon egy lelki segély kategóriát.


Én b@zdmeg világ életemben egyedül voltam, de nem picsogok annyit mint itt egyesek...


Csináld azt a sportot, emberesedj meg. Én mással kötöm le magam. De hamarosan én is nekifogok sportolni...



21F

2011. dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
elegem van belöle,hogy ilyen lehetetlen téma miatt szomorkodjak!úgyse lesz, sose lesz, ha mégis, úgyis csak sz.ar. tapasztalat. barátnöim szépek, kedvesek,mégse kellenek, ha mégis valakinek,az szar.vagy csöves,vagy megcsal, vagy szemét, vagy sz.ar. és mások kapcsolatait is igy látom,veszekszenek, megalázzák egymást,unalmasok, mást bámulnak, másra vágynak.ilyet nem vállalnék be.inkább egyedül,de nem akarok többé ezen buslakodni,inkább magammal foglalozom és hasonló emberekkel doppingoljuk egymást.
2011. dec. 9. 19:07
 4/36 anonim ***** válasza:
Szar emberek között jársz.
2011. dec. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Minden vágyam egy kedves, mégis szép barátnő akit szerethetek és nem valami falubikája típus kell neki. Amúgy tényleg felesleges erre rágörcsölni, mert csak felemészti az embert.
2011. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
nem lelkisegély kell,hanem lesz.arni a párkeresést.magunkkal foglalkozni és nem is gondolni erre a sz.arra, ami ugyis sza.r lenne. ha sok hasonló ember jönne ide folyamatosan, akor le se sza.rnánk, hogy nincs pasink, csajunk.nehogymár ez legyen a legnagyobb problémánk!! a pénz sokkal fontosabb például, vagy az egészség, vagy jó röhögés, vagy a sportos , csinos test. a kapcsolatok ugyis tönkremennek, vagy megcsalják egymást és AIDS-et visznek haza a sok hazug állat.
2011. dec. 9. 19:11
 7/36 anonim ***** válasza:

"nem lelkisegély kell,hanem lesz.arni a párkeresést."


AKKOR SZARD LE!

2011. dec. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
a kedves szép lányok sose falubikáját akarnak, hanem kedves, szerény, dolgos pasit, aki nem csal! sok sz.ar, kö.csög van, és nöben is. szerintem ne keressünk pár, erösödjünk meg magunk által és majd talán jön a szerelem. ha mégse, az is le van sz.arva, mert akkor igazam volt, hogy ugyis mind sz.ar.
2011. dec. 9. 19:13
 9/36 anonim ***** válasza:

Én szeretnék egy normális, kedves, megértő, értelmes, humoros barátnőt, de ez tényleg csak álomvilág.


Ezért felkeltem és elkezdtem prostikhoz járni, azóta ráébredtem, hogy mekkora hülye voltam, amiért azt hittem, hogy vannak szép és egyben értelems engem szeretni tudó lányok.


A lóf@szt, forever alone!


Én is elkezdek gyúrni keményen, csak én fiú vagyok, már csak az önbizalmam növelése a célom, ha már a lányoknak nem kellek.


22/F

2011. dec. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim válasza:

Egyedül voltam egész életembe és én nem bántam meg.

Aszondom: SZARJUK LE TESÓKÁM

2011. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!