Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg szeret?

Figyelt kérdés

tehát egy táborba ismerkedtem meg egy sráccal.A táborba nem igazán beszélgettünk,időnk sen volt,s őszintén szólva merszünk sem...a taábor után aneten dumálgattunk..

már táborba utolsó este mondta halkan,hogy szeret.viccnek vettem.

aztán a neten nem egyszer ismételte el.puszikat küldözget satöbbi.meg mondta hogy bejövök neki meg ilyenek.

szerintetek tényleg szeret?,mert én kételkedem benne...

15/L


2012. febr. 13. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
ha a neten mondta, valószínű, hogy szeret. ha a facebookon mondta, akkor tuti, hogy szeret. a facebook az felér egy pápai bullával
2012. febr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg tetszel neki, ha nem ismeritek egymást még akkor nem szerethet
2012. febr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
-.-"
2012. febr. 13. 23:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha találkoztok,akkor majd kiderül.A netes írogatást más lánnyal is el tudja játszani.Nem bántásból írom,csak hogy tudd mi a valóság.
2012. febr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért ?


Te sem szereted igazán egyenlöre.

Küldözgess te is puszikat, ha szimpi, és mond neki, hogy szereted . Ha ujra találkoztok a végén még lehet is valami a dologból.

2012. febr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3,.tudom,én is épp ettől tartok,hogy mással is ezt műveli..de igen.ha találkozunk majd kiderül..
2012. febr. 13. 23:02
 7/7 A kérdező kommentje:

4.szoktma én is...

rákérdetem egyszer,hogy miért küldőzget ilyesmiket.meg miéert modnja hogy szeret.és annyit mondott hogy : 'csak úgy' :/

2012. febr. 13. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!