Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok szerint passzol ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok szerint passzol ez egy fiun?

Figyelt kérdés

179cm magas vagyok,eleg vekony(de nem tul vekony),van nemi izom ,es az arcom is ovalis/hosszukas.

Szerintetek milyen hajstilus allna jol nekem?

Esetleg milyen oltozek allna jol nekem pl. egy bulin?

16 ev koruli lanyok velemenye elsosorban.

Elore is ksoz es bocs a novellaert :P


2009. jún. 3. 19:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Irjatok le hogy oltoztetnetek fel es milyen frizurat adnatok egy ilyen alkatu fiunak.
2009. jún. 3. 19:24
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem, ha egy fiú a saját stílusa szerint öltözik, nem pedig mások elvárásai alapján.
2009. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne a térdeden lógjön a farmer segge,az a halálom egy vékony fiúnál :) de totál szűk nacit se mert az meg pipaszár lábakat csinál

21/L tudom hogy 16 a korhatár de ezt nem tudtam szó nélkül hagyni :)

2009. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Figyu! nem akarok gonosz lenni, de ne csak a kulsoddel torodj. Olvass, muvelodj és sportolj keményen. Ezek fognak neked adni olyan kisugárzást és személyiséget, ami tobbet ér akármelyik ruhánál meg frizuránál. Ja és legyél vicces, nem csak a lányok de az osszes ember szereti az életvidámságot.


22/F

2009. jún. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A haj nem a magasságtól és testalkattól függ :) Olyat kérdezz, aki ismer, és t az ilyenekhez, mert tényleg az, hogy milyen haj állna neked jól, teljesen az arcodtól függ. (Nem attól, hogy barna-e a szemed, hanem hogy milyen távol ülnek a szemeid, a homlokod, mennyire széles meg hasonlók.) Ha akarsz, esetleg linkelhetsz képet, akkor megmondom. De mondom lehet hogy értelmesebb valakit megkérdezni akit ismersz...

A ruhákhoz egyáltalán nem értek :) Bocs.

2009. jún. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát sztem pasi ne hordjon világos holmikat. Szeretem a deszkás stílust a plázapasikat viszont gyűlölöm <<--( napszemcsi fülbevaló kigombolt ing rózsaszín....)

17 éves lány vagyok

2009. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!