Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a csók lényege?

Figyelt kérdés
kicsit érdekesen hangzik a kérdés de mégis az a kérdésem hogy mit is értenek csókolózás alatt? mit kell csinálni?
2012. febr. 14. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Kóstolgatni egymást azon a helyen, ahol az egyik legérzékenyebb. (A szájra gondolok.)
2012. febr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

azt tudom hogy a száj összeér de onnantól (amit nem lehet látni)?

olvastam már itt egy pár kérdést és mindegyikben azt írták hogy jön magától de nekem nem. Lett volna rá lehetőségem de nem mertem mert nem is tudtam hogy mit csináljak.

és elmúltam már 12 éves mert 16 vagyok.

mielőtt írnátok hogy ez ciki én is tudom és azért kérdezem itt mert ez az oldal arra van kitalálva.

2012. febr. 14. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos sokan a nyelvüket dugják a másik torkába, de ne tedd. Lazítsd el a szád (ne csücsöríts) és egyszerűen csak érezd a másik száját, kóstolgasd, mint egy nagyon olvadós fagyit. Hogy szoktad a fagyit enni, szájjal vagy nyelvvel?
2012. febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kopogtatás fönt hogy lent szabad e a hely
2012. febr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!