Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar, ha buszon/me...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar, ha buszon/metrón/villamoson/héven nagyban "nyalják-falják" egymást mások?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de elég zavaró, amikor nem tudok hová nézni, mondjuk ki se az ablakon, és tömeg van, és elöttem smárolnak nagyban. A földet meg nem tudom bámulni akár 40 percig, se csukott szemmel nem tudok lenni, se olvasni nem tudok közbe.



Csak engem idegesít ez?


2012. febr. 14. 16:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
84%
Biztos benne van ez is. Akinek nincs párja, azt valószínűleg jobban zavarja.
2012. febr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
63%

Engem is nagyon zavar, talán azt hiszik ettől jobbak. Miért kell nyíltan ezt csinálni?

Mi párommal sosem csináljuk ezt. Egy csók belefér, de amikor már tovább menne mindig leállítom,hogy ne itt

2012. febr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
72%

Nekem van kapcsolatom mégis zavar. Az hogy adnak egymásnak egy-egy puszit az oké, de amikor nyelvesen csókolóznak az már túlzás. Nálam az teljesen intim dolog, nem tartozik senki másra és engem sem érdekel, hogy ők épp kívánják egymást.


28/n

2012. febr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
87%
Én személy szerint utálnám nézi másokat smárolás közben,szóval RÁJUK SEM NÉZEK.
2012. febr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
96%
Engem is zavar és nem azért mert szingli vagyok, mert nem vagyok az. Talán életem során egy hónapot böjtöltem pasi nélkül, most pedig 13 éve férjnél vagyok, de mindig is zavart. Nem irigykedem, legyenek boldogok, de egy fél órás nyalás-falás már túl intim. Néha azt gondolom, hogy direkt arra megy ki a dolog, hogy másoknak mutogassák, ők már nagylányok és nagyfiúk és ők szerelmesek és ezt tudni kell mindenkinek. Amolyan "csak fogjuk egymás kezét" már nem elég egyértelmű jel. Remélem nem jutunk el 50 év múlva oda, hogy már nyilvánosan dugnak is a metrón.
2012. febr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Van kapcsolatom, és akkor is zavar, Szerintem az ok, hogy szeretik egymást, de ha 40 percig ez megy, akkor már kicsit kezd elegem lenni...
2012. febr. 14. 16:53
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Én megoldom. Nem nézek oda, megvan oldva!
2012. febr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
2%
Különösebben nem tud érdekelni, nem zavar a dolog. Én is szoktam smárolni a párommal a buszon, metrón, villamoson. Ha egyszer ott jön rájuk most mit csináljonak istenem? Mit kell ezen így kiakadni? Nézd a földet, vagy vegyél fel ilyen fekete izét, mint ami a kalózoknak is van, azt megvan oldva a dolog :D.
2012. febr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
93%

"Ha egyszer ott jön rájuk most mit csináljonak istenem?"


A hasmenés szokott ránk jönni, nem ez...

2012. febr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
94%
Engem is zavar.
2012. febr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!