Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Queen Latifah nagyon tetszik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Queen Latifah nagyon tetszik. Mennyire van könnyű dolgom ha hozzá hasonló (külsőre) lányt akarok találni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok otthonülős,csak kevés ilyen lányt látok aki egyszerre ilyen molett,és ilyen szexi is legyen.

2012. febr. 14. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Az kicsoda micsoda?
2012. febr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem ő már egy kicsit túl kövér lenne,pedig én a teltkarcsú lányokat szeretem.

Szerintem nincs olyan nehéz dolgod,elég sok túlsúlyos nő van aki amúgy szenved mert le akar fogyni,örülnének neked ha úgy is tetszenének ahogy vannak.

2012. febr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ez valo igaz.nagyon nehéz ilyen szép nöt találni.én nem ismerek eggyet se.de szerintem felszedni se olyan könnyü,mint azt az elözö hozzászoló gondolja.egy ilyen nönek van kifinomult izlés világa.pont illened kell az ö elképzeléseibe.sok sikert.
2012. febr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Cigánytelep,húszezres! :D
2012. ápr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!