Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélye a nőknél olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye a nőknél olyan férfinak, aki betegség miatt nem tud szexelni? Azt, hogy milyen okokból nem írom le, mert nem szeretném, ha valaki rámismerne.

Figyelt kérdés
Változtatni nem lehet rajta, nem ideiglenes probléma. Mit tegyek, ha összejövök valakivel és szexre kerül a sor?
2012. febr. 14. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Esetleg nem tudnál olyan gyógyszert szedni ami segítene, hogy mégiscsak tudj csinálni valamit? Szerintem szex nélkül nem igazán lenne esély, egy darabig talán működne, de elcseszné a kapcsolatot.
2012. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vannak nők akik egyáltalán nem szeretik a szexet, náluk biztos hogy van esélye egy hozzád hasonló férfinak. Más kérdés hogy ez nincs a homlokukra írva.
2012. febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Impotencia?


Nem tudom, szerintem is halott a kapcsolat. Vagy pedig félre lépés lesz belőle. Vagy ez, vagy az...

2012. febr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nézd, a szex pótolható orális szexel, a pénisz pedig vibrátorral. Nyilván nem ugyanaz, de hogyha jól megvagytok, szeretitek egymást, akkor ez nem lehet akadály. Tény, hogy nem fogsz minden bokorban ilyen lányt találni, de hidd el vannak ilyenek is :)

Sok sikert kívánok neked, és remélem találsz ilyen lányt!

2012. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Eckler válasza:
Szerintem van esélyed egy rendes kapcsolatra, sok lány nem képes hüvelyi orgazmusra.Nekik akár megkönnyebbülés is lehet.
2012. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Eckler


Azoknak a lányoknak is szüksége van aktusra, akik nem képesek hüvelyi orgazmusra

2012. febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Eckler... én se vagyok képes hüvelyi orgazmusra, még is egy nimfomániás pic.sa vagyok. egyéb kérdés?
2012. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"...még is egy nimfomániás pic.sa vagyok. egyéb kérdés?"


Merre laksz?

2012. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
esélytelen vagy...
2012. febr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudom hogy írásban nem jött át de poén akart lenni. Te kérdezted hogy "egyéb kérdés?".
2012. febr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!