Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért fontos ez nektek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért fontos ez nektek?

Figyelt kérdés
Már több ilyen kérdést olvastam, hogy mit nézünk meg először egy lányon/nőn. Mit számít ez, hiszen úgyis megnézünk mindent, és összképet, a kisugárzást értékeljük.
2012. febr. 14. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mert azt hiszik, hogy nem így van...azt hiszik, ha a melleit nézzük meg elsőre, akkor csak a melleket kell kirakni...a nőknek még sokat kell tanulniuk a férfiakról...ahogy nekünk is férfiaknak a nőkről
2012. febr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokszor kapunk érthetetlen, hülye megjegyzéseket, de a valós okokat egyikőtök se képes kinyögni. EZÉRT!
2012. febr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 Kérdezz, én szívesen segítek, ha tudok :)
2012. febr. 14. 23:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Oké, első kérdés:

Ha egy lánynak azt mondod, hogy a belső tulajdonságaival van baj, akkor tényleg azzal van a baj?

2012. febr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Én mindenért bele tudok kötni a nőbe bármit csinálhat magával. Lehet szép lehet jó a kisugárzása mindig van gyenge pontja és azt kell kihasználni bennük, ha tényleg kell de ez most nem ide tartozik...szóval szerintem feleslegessen csinálják, ha vékonnyak akkor azért kötnek beléjük, ha dagadtak azért, ha átlagossak azért.
2012. febr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 Mivel én őszinte vagyok, ha azt mondom, hogy azzal van baj, akkor úgy is gondolom.
2012. febr. 14. 23:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Második kérdés:

Ha egy lánnyal minden okés, az összkép, a kisugárzás meg minden, akkor miért szoktátok levegőnek nézni? (tisztelet a kivételnek)

2012. febr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Meg minden alatt mit értesz? Ismerjük már, és belsőleg is bejön? Akkor azért, ha azt gondoljuk, hogy úgyse lehet semmi köztünk, és inkább nem kínozzuk magunkat. Vagy valaki azt gondolja, hogy ez egy jó taktika (szerintem tévesen).
2012. febr. 14. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!