Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, azt hiszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, azt hiszem beleszerettem?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy ez most gáz lesz, de... egy hírességbe:D Már vagy egy éve van, és nem fog elmúlni, úgy érzem. Eleinte azt hittem, hogy jórészt csak a kinézete számít, de mostanában egyáltalán nem úgy néz ki, mint amit én az ideálomnak tartok, és mégis ugyanannyira szeretem. Nem tudom, mást észre sem veszek, és nem is akarok. Meg egyfolytában álmodok róla.

Ja és, tudja rólam, hogy létezem, de emiatt talán még nehezebb.

Én annyira úgy érzem, hogy szeretem, de lehet hogy összekeverem a túlzott rajongással, vagy hogy van ez? Ez nagyon szánalmas? Mi legyen?


2012. febr. 15. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire ismered őt személyesen?Beszélgettél vele már valaha is?Ha nem,akkor ez csak rajongás valószínűleg és csak abba az illúzióba szerettél bele,amit róla teremtettél...szerintem beleszeretni nem lehet senkibe sem a külseje alapján,maximum csak erős vonzalmat lehet érezni.
2012. febr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát, mondhatjuk úgy is, de csak 1-2 mondatot. A kinézetet azért írtam, mert nekem az általában elég fontos. És főleg ugye egy hírességnél ez sokat számít. De nála már nem, mert felőlem lehetne akármilyen, úgy is szeretném.

Biztos nem egészen olyan, mint képzelem, de azért valamennyire tudom szerintem.

2012. febr. 15. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ugy nem sp?
2012. febr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1-2 mondatból még nem derül ki,hogy ő milyen ember.Csak mert azt látod a tv-ben,meg fellépéseken,hogy ő milyen kedves/macsó/vagány/valami tulajdonság,amivel megfogott,még nem biztos,hogy a való életben is olyan.Lehet,hogy csak egy szerepet játszik a külvilág felé.Ennyiből nem ismerhetsz meg senkit.A szerelemhez pedig ez kevés,ez inkább rajongás...
2012. febr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jaj, nem SP:D

Tudom, hogy nem derül ki pár mondatból, de... Még régebben volt ilyen más hírességekkel is, de érzem a különbséget, és a többi elmúlt pár hónap után.

2012. febr. 15. 21:00
 6/6 anonim válasza:
Na, hogy áll a dolog mostanság? :D [én ugyanezt érzem és aww.. Néha azt kívánom bárcsak elmúlna, de nem hiszem hogy el fog] X)
2017. dec. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!