Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny? Vagy csak azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny? Vagy csak azt félti, hogy nem lesz kivel szexelnie?

Figyelt kérdés
Egy pasival megegyeztünk, hogy csak néha szex és ennyi. Egyikünknek sincs senkije. De mostmár nem csak akkor talizunk, nem csak azért. Van amikor filmezünk, és nincs szex. Valamelyik nap meséltem neki egy csávórol, és végig azt irta, hogy gáz. Témát váltottam, és aztán már rendesen beszélgettünk. Ma is kiirtam az egyik csávorol, erre kilépet, mire ráirtam volna.
2012. febr. 15. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
teis egy igazi hülye p icsa vagy. fogadok h tudod a választ csak ittis még teszed az agyad..
2012. febr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erre nem voltam kiváncsi.
2012. febr. 15. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:
egyértelműen féltékeny valószínűleg komolyra akarja fordítani a dolgot de ha mégse akkor csak a véletlenek egybeesését értelmezted félre
2012. febr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
-.-
2012. febr. 15. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:

te ismered a legjobban

probálj mesélni még egy két másik pasirol és ha ugy reagál mint most akkor féltékeny

2012. febr. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!