Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a legjobb fiú barátomra! Normális ez?

Figyelt kérdés

Rettentően féltem minden lánytól, bár ezt ő is tudja, de csak nevet rajta. Egyszerűen megőrít a tudat, ha más lánnyal van. Nagyon sok időt töltünk együtt és tudom, ha lesz barátnője, akkor engem hanyagolni fog. Totál azt érzem, mintha el akarnák tőlem venni. Tudom, hogy olyan vagyok, mint egy ovis, de na...ennyire kötődünk egymáshoz. :) Mit tudnék tenni, hogy ne legyek ennyire féltékeny?

18/L


2012. jan. 1. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerezz más barátokat is. :-)
2012. jan. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kérdezd meg hogy: nem akarsz velem járni?

(ugyanis szerelmes vagy)->arra gondolunk a legtöbbször akit a legjobban próbálunk elfelejteni.

2012. jan. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak baráti szinten kedveled akkor nincsen okod féltékenységre,habár a szavaidból úgy vettem ki hogy többet is szeretnél tőle mint barátságot.Ha tényleg csak barátként kedveled akkor szerezz magadnak egy pasit és akkor talán elmúlik.
2012. jan. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerelmes belé! :) És vannak más barátaim is, nem is kevés, de vele vagyok a legtöbbet.
2012. jan. 1. 16:51
 5/6 anonim ***** válasza:

nektek egyértelműen össszekéne jönni.

Ha nem jösz össze vele, majd összejövök én;)

2012. jan. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sajnálom, de az igazság az hogy nem ok nélkül félsz, ha nem is szakad meg a kapcsolatotok, idővel közel sem lesz annyit veled, mint most, hisz a saját életét kell élnie, és nem te vagy benne az aki a szívedet odaadod neki...
2012. jan. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!