Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tetszettem neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszettem neki vagy miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Adott egy pasi, aki ha bulizni jár mindig berúg. Az egyik bulin összefutottam vele, volt benne ugyan pár sör, de nem volt berúgva. Egész este fűzött engem; bókolt, ölelgetett, énekelt nekem...
2012. febr. 15. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a pina nagy úr.
2012. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meg látom a marhaság is....
2012. febr. 15. 21:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
egy pinaszőr jobban húz, mint 6 igásló
2012. febr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
el kell h keserítselek, de ez az igazság.
2012. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nos igen, valamivel meg kell magyarázni, miért nem keres téged józanul. De te bele vagy zúgva, tehát ha ezren állítják az ellenkezőjét akkor is azt hajtogatod hogy a pasi józanul tudathasadásos állapotba kerül de téged mindig imád.
2012. febr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pia és buli hatás :S ezvan.
2012. febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!