Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszettem egy lánynak, és is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszettem egy lánynak, és is neki, de elcsesztem, most mi legyen? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Szóval tetszett egy lány, én is neki, de fél év ismerteség után sem mertem bevallani, hogy tetszik, és megkérdezni, hogy megpróbálhatnánk-e együtt. Végül nem lett semmi, és egy évre rá lett barátja, de nem jönnek ki jól, kétszer is szakítottak, de aztán megint újra összejöttek. Nemrég összefutottunk véletlenül, és egy kicsit el is beszélgettünk. És rájöttem, hogy még mindig ugyanúgy tetszik, és érdekel! Most mit csináljak?! Próbáljak közeledni felé? Megvan a mobilszáma amúgy..
2012. jan. 9. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
talán még egy próbát megérne... de úgyis elcseszed, nem?
2012. jan. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem is megpróbálom...
2012. jan. 9. 18:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem tökölnék, felhívnám, elmondanám, hogy azóta is kedvelem, nincs kedve egy kávéhoz vagy valami.
2012. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!