Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sürgőős . Mit tehetnék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgőős . Mit tehetnék? Könyörgöm?

Figyelt kérdés
Meg ismertem egy fiu.. nagyon bejön és én is neki..de össze jöttem egy fiuval 2 napja pedig mar biztos volt ö is en is h hetvegen összejövünk..akivel 2 napja jöttem össze egyáltalán nem jöb be , nem szeretem se semmi..szegeny fiuval pedig meg hasonlitunk is helyes is..most akkor dobjam a mostanit?? őrülten szerelmes vagyok belé, akivel most jöötem össze nem tudom h történhetett, hirtelen történt..nem hinné el h 2 nap utan vege..es akkor mindkettőt elveszíteném..mit tegyek????
2012. febr. 16. 14:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hagyd mind a kettőt,mert nem vagy őrülten szerelmes a másik fiúba sem,ha képes voltál egy tök idegennel összejönni..Sok eszed van.:-S
2012. febr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

uccsó

dettó ez a véleményem.

2012. febr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

te normális vagy???? :)

"akivel 2 napja jöttem össze egyáltalán nem jöb be , nem szeretem se semmi" -kérdem én ,akkor miét jöttél össze vele???

2012. febr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

csak 2 napja ismered,de már tudod h nem kell,nem jó neked?

a másik meddig tartana?

3 napig

wááá

mennyi idős vagy 15-16-nál biztos h nem több

2012. febr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Először is tanulj meg fogalmazni, mert alig érteni, hogy mit akarsz mondani.


Ha nem tetszik a srác akkor szakíts vele, függetlenül attól, hogy mi lesz azzal a sráccal akibe "őrülten szerelmes vagy". 13-14 évesen még jönnek mennek a srácok, nem hiszem, hogy hosszútávra kéne bárkivel is tervezned.


28/n

2012. febr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

2 nap alatt meg se ismered!

ki se bontakozik!


Darkness Princess!

2012. febr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
nekem is az a véleményem,dobd mind a kettöt talán boldogabbak lesznek
2012. febr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

jaja

nincs nekik rád szükségük

2012. febr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Először is, ha annyira szerelmes lennél abba a fiúba akkor nem jöttél volna össze a másikkal. De ha rájöttél, hogy nem kell a másik akkor szerintem egyértelmű, hogy dobod. Elveszítheted így könnyen mind a kettőt, de ha az egyik nem érdekel akkor az nem is fontos, csak olyannal érdemes együtt lenned akit szeretsz. És ez most lehet keményen fog hangzani de egyáltalán nem hibáztatnám a "szerelmedet" ha ezek után nem kellenél neki, hiszen joggal mondhatja hogy ha annyira szereted akkor minek jöttél össze a másikkal. Ebben az esetben le kell nyelni a békát és elismerni hogy hülye voltál. De közel sem biztos, hogy ez lesz. Lényeg hogy szerintem mindenképp dobd a másikat. Amúgy hány éves vagy?
2012. febr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"Mit tehetnék?"


Ásd el magad!

2012. febr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!