Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sürgőős . Mit tehetnék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgőős . Mit tehetnék? Könyörgöm?

Figyelt kérdés
Meg ismertem egy fiu.. nagyon bejön és én is neki..de össze jöttem egy fiuval 2 napja pedig mar biztos volt ö is en is h hetvegen összejövünk..akivel 2 napja jöttem össze egyáltalán nem jöb be , nem szeretem se semmi..szegeny fiuval pedig meg hasonlitunk is helyes is..most akkor dobjam a mostanit?? őrülten szerelmes vagyok belé, akivel most jöötem össze nem tudom h történhetett, hirtelen történt..nem hinné el h 2 nap utan vege..es akkor mindkettőt elveszíteném..mit tegyek????
2012. febr. 16. 14:55
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok .. bocsi a fogalmazásért:) azért jöttem össze vele , mert az egesz olyan hiretelen, jött buliban voltunk lekapott és ennyi volt az egész..
2012. febr. 16. 15:08
 12/20 anonim ***** válasza:
Uhhh, ne haragudj, de 17 évesen nagyon alacsony értelmi szinted, ha ilyen dolgokon problémázol.
2012. febr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha lekapott az már nálad összejövésnek számít? És akkor muszáj is ezt hagyni? Ha nem akarod eltolod magadtól, és akkor senki sem szól egy szót sem. Ahhoz képest, hogy 17 vagy elég éretlen. Én 13-14-re tippeltem volna a kérdés alapján.
2012. febr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
De én szeretem a másik fiút! csak ö kell nekem..
2012. febr. 16. 15:12
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem értelek,kedves,talán fogalomzavarban szenvedsz,mit jelent nálad h összejöttél vele?A buli,az buli,kicsit ittas volt a srác,lesmárolt,és kész.Ha vége a bulinak,akkor ő megy balra,te meg jobbra kijózanodni,és ezek után nem szükséges találkoznotok megint,direktben.Ti megtettétek?Mert ha nem,akkor sima ügy,ha igen,na akkor szívd a fogad.
2012. febr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés:D Nem hiszem, hogy egy 17éves lány ilyen értelmi szinten lenne:D:D:D
2012. febr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Kb. ilyen stílusban fogalmazol:

- Becsületes szolgák. Minthogy félvén és minthogy bolondok lévén, mink sem kívánván, hogy házaitokat üresen hagyván, abban senkit sem találván; tehát hazamenvén és megmondjátok a népnek, hogy mi eltakarodjunk, ha ők hazajöjjenek, és azután pediglen kiváltképpen csakhogy éppenséggel azonnal mindgyárt itt a város mellett ezer lépésnyire sátort üssünk; ti pedig minden háznál gyertyát gyújtsatok, hogy lássuk, hogy mindnyájan otthon vagynak, különben pedig, ha egy vagy más, így vagy amúgy talál lenni, hát majd meglátjátok azt az egyet, hogy!

2012. febr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
82%

:D


jaj te lány

nyelvtan órákon miért nem figyelsz oda jobban?

kukacok helyett ezen járna az agyacskád inkább!

2012. febr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

ha te tizenhét vagy:


-vagy agyilag,kissé visszamaradott

-vagy kisegítő sulis

-vagy egy kis ribi,aki értelmileg visszamaradott,és kisegítő

sulis


17 éves lányok nem így fogalmaznak

2012. febr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Te tényleg ennyire hülye vagy?! Ha ennyire őrülten szerelmes vagy abba a srácba akkor a másik fel sem tűnik neked ember!! Tudod mi az a szerelem egyáltalán?! Az ilyen embereket basznám fejbe péklapáttal. -.-"
2012. febr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!