Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy baj lett?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete voltam együtt a barátommal a legtermékenyebb időszakban az ovuláció körül. Mivel elutaztunk egy nap reggel és este is lefeküdtünk és óvszert nem használtunk csak a megszakítást ha érzi abba hagyjuk. Elméletileg nem nem ment el arra vigyázott de az együttlétek egy alkalommal akár egy vagy másfél óráig tartottak. Most nem tudom lehet, hogy baj lett belőle mert három napja állandóan elfog az émelygés, nem kimondottan hányingerem van de mégis olyan fura. Tegnap például a lila hagymától lett vacsora után pedig azt úgy szeretem. És néha szúrkál a hasam de nem úgy mintha meg akarna jönni elméletileg szombaton kellene megjönnie.
2012. febr. 16. 16:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ja. a fél karomat rá hogy terhes vagy.
2012. febr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Hiszen te szeretnél terhes lenni, nem? Ha nem akarnál terhes lenni akkor védekeznétek. Nos, lehet, hogy egyszercsak becsúszik egy baba, de ezt nem nevezhetjük bajnak.
2012. febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Eldöntöttétek már hogy hogy fogjátok hívni?
2012. febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem baj, bár az első két betű azonos... :)
2012. febr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha neked a terhesség "baj", akkor mi a p.csáért nem védekeztél?

Igen, esélyes, hogy terhes vagy.

2012. febr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ha késik tesztelj, addig meg hiába aggódsz, már az aggódástól is késni fog
2012. febr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Igen, lehet.

Több mint valószínű, hogy terhes vagy. Ezért vegyél egy tesztet, hogy bebizonyosodjon, majd dönts helyesen.

Szerintem ha tesztet veszel és nem ide írod ki ezt a kérdést jobban jársz.

Itt csak tévedhetetlen, mindig körültekintő, tökéletes emberek vannak, akik sose követnek el hibát.

2012. febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17:03, köszönöm a bókot.
2012. febr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mi megszakítással védekezünk 5éve, és csak akkor lettem terhes, amikor akartuk is. Nekünk bevált, de ehhez nagyon ismernie kell a testét a férfinak. Ha a barátod 100%ig biztos, hogy nem élvezett beléd, akkor esélyes hogy nem vagy terhes. De ha aggódsz akkor csinálj egy tesztet.

Amúgy nekem is hányingerem van (nem vagyok terhes) én a meleg frontra vagyok érzékeny

2012. febr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ha terhes lettem biztosan megtartom a babát csak még nem teljesen készültem fel rá. A baj hogy nagyon hányos vagyok és nem tudom mi lesz akkor késöbb. A B6 az jó erre azt be lehet venni ilyenkor?
2012. febr. 16. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!