Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már úgy hogy találkoztál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy hogy találkoztál valakivel, és tudtad hogy egyszer össze fogtok jönni és úgy is lett?

Figyelt kérdés
Hogy sikerült?
2012. febr. 10. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:

még nem


neked lesz 1 ilyen találkozásod kérdező amivel kapcsolatban így érzel hogy lesz valami köztetek ?:)

2012. febr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát, a jövőbe ugyan nem látok, de általában valahogy a sors mindig érezteti velem, ha valaki nem lesz a későbbiekben közömbös a számomra.

Ez a titkos női megérzés :)

2012. febr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hat ha arra gondolsz volt olyan hogy kiszemeltem egy fiut es aztan ossze jottem vele, de ez legtobb esetben igy van, nem? :))
2012. febr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már volt egy ilyen találkozásom, és nagyon a küszöbén állunk annak hogy összejöjjünk :) Az első perctől kezdve egymásra vagyunk hangolódva :)))
2012. febr. 10. 23:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, így is mondhatjuk.

Nálam úgy volt, hogy megláttam a fiút aki nekem nagyon bejött és észrevettem, hogy én is tetszem neki.Itt már tudtam, hogy lesz köztünk valami.Másnap odajött hozzám beszélgetni, mint kiderült akkor még volt barátnője, de dobta miattam.Azóta együtt vagyunk.

2012. febr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt, láttam egy lányt aki nagyon megtetszett, de megnyugtattam magam, hogy ilyen Nöröl ne is álmodjak.

Elköltöztünk és újra láttam, mert Ök is oda költöztek, majd 2 évig voltunk együtt.

2012. febr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt, többször is! Most is egy hasonlóban vagyok, első perctől éreztem, hogy lesz közöm hozzá... lett is, de elég bonyolult a szitu, még nem jöttünk össze... MÉG! :)
2012. febr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a mostan párommal évekkel ezelőtt találkoztam. Már akkor megvolt a szikra csak bizonyos okokból nem lett semmi. Aztán 2-3 évre rá megint ugyan ez. Majd 2 évvel ezelőtt találkoztunk és már nem volt semmi akadálya h össze jöjjünk. A mai napig teljesen oda vagyok érte. Még emlékszem arra mien volt mikor először megláttam. Pedig az már vagy 7 éve volt :D
2012. febr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt. A mostani pàrommal:) el mentünk egymàs mellett, mint a filmekben, hosszan egymàs szemébe néztünk:) majd 1hètre rá valahogy 1társasàgba keveredtünk. Hosszú hònapokon àt csak barátkoztunk, majd össze jöttünk.:) Nemrég pedig el árulta, h mikor elõször megpillantott arra gondolt, h mien jò lenne ha a barátnõje lennèk:D. Èn nem mondtam el, de èn is ugyan erre gondoltam. Furcsa:)
2012. febr. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!