Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz hogy alig van lány ismerősöm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy alig van lány ismerősöm?

Figyelt kérdés

Nem csak hogy barátnőm nem volt még de alig van pár lány akivel beszélőviszonyban vagyok.

Kb 4 lány van akivel beszélek néha ha látom valahol.

Ismerek más lányokat is de azokkal nem beszéltem már évek óta.

Soha nem volt még nálam lány hogy csak úgy átjött volna, akár barátilag is. Egyikükkel se vagyok annyira jóba hogy ha áthívnám hogy jöjjön át hétvégén mert unatkozok akkor át is jönne.

21f


2012. febr. 17. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem meg nincs is lány ismerősöm :( 18/F
2012. febr. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hol laksz?

21/L

2012. febr. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem sincs... bár én fiú középsuliba jártam, meg egyetemen is ilyen szakon vagyok, szóval elég korlátozottak a lehetőségek :)

20/F

2012. febr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bács-kiskun megye.
2012. febr. 17. 17:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Olyan suliba járok most ahol férfi szakmákat lehet tanulni, tehát egy lány sincs.
2012. febr. 17. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!