Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 11. kerületben hová lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 11. kerületben hová lehetne ingyenes nőgyógyászati vizsgálatra menni?

Figyelt kérdés
a fehérvári uti sztk-n kívül van máshol lehetőség,mert oda nem kapok időben beutalót.
2012. febr. 18. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Csak egy tipp:

fehérvári úti sztk?

2012. febr. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja, sorry, hülye vagyok, nem olvastam az "apróbetűt" :D
2012. febr. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a móriczon van pont az alléhoz közel egy..
2012. febr. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a fehérvári úti sztk van a allee mellett, szerintem te is arra gondolsz
2012. febr. 18. 00:28
 5/10 anonim ***** válasza:

Kell oda beutalo?

Szerintem menj masik keruletbe.

Vagy korhazba; ott is van rendeles.

2012. febr. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyebkent milyen panaszod van? Mert lehet, hogy urologian vagy bőrgyógyászaton is kompetensek benne, és akkor avval is több lehetőséged van.

Így elsőre csak a rákszűrés, terhesség és ciszta az, ami eszembe jut, hogy a nőgyógyászaton tudnak csak hozzászólni.

Fogamzásgátlót is kaphatsz bőrgyógyászaton. Fertőzések ügyében szintén a 2 fent említett szakrendelés a kompetens.

2012. febr. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Antibiotikum szedés miatt, valószínűleg előjött valamilyen gombás fertőzés az intim területen, lehet, hogy kandida, emiatt kellene kivizsgálás és gyógyszer, mert szúr, viszket ott lenn.
2012. febr. 18. 12:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát akkor leírtam a megoldást.:)

Gyógyszertárban is lehet már kapni azt az indikátort, amivel a hüvely PH-értékét megnézheted, hogy jó-e, én azért "jártam" régebben az urológiára, hogy ezt megnézzék, 1 perc alatt megmondják az eredményt, míg a nőgyógyászaton 1-2 hetet kell várni mintavétel után a kitenyésztés eredményére.

2012. febr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"amivel a hüvely PH-értékét megnézheted"


jav.:


amivel a hüvelyváladék PH-értékét megnézheted

2012. febr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ez is egy megoldás lehet.
2012. febr. 20. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!