Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok olyan művész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan művész srácot, aki rajzolna akt képet rólam gyakorlásként?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy nehéz akt modelleket találni, pedig kellene gyakorolni. Én ha megkaphatom a rajzot, akkor szívesen állnék, de csak fiúnak, mert én is fiú vagyok. Egyébként fotósnak is szívesen lennék modell, de ott az akt nem fér bele.
2012. febr. 18. 09:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha vki tud online fórumot, ahol képzősők vannak, azt is megköszönöm, mert én nem találtam.
2012. febr. 18. 10:05
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem rajziskolákba kell jelentkezned modellként
2012. febr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De én nem egy osztály előtt szeretnék.
2012. febr. 18. 11:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm keresett modelleket, semmi perverzió, vagy ilyesmi, gyakorlásként, meglett családanyákat, apákat is rajzolt, festett aktban. Ő kb. leszrja, hogy mekkora, vagy hogy nézel ki, rajzol és kész.
2012. máj. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak ő budapesti, vagy azt hiszem miskolci aktokat vállalt be.
2012. máj. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!