Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ilyen lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen lánynak volna esélye egy fiúnál is?

Figyelt kérdés
Hát röviden az van, hogy van egy nagyon fura osztálytársam és mögötte fogadtunk, hogy tuti, soha az életbe nem fog be pasizni. Nem azért mert csúnya. mert arca tényleg szép és nagy zöld szemei vannak. De viselkedésre nagyon fura... amolyan művész lélek..(folyton fest) és oda van az anarchiáért.. meg idióta rock zenét hallgat, szerintetek egy ilyen lány be tudna pasizni?

2012. jan. 28. 18:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez mind igaz akkor azonnal adj elérhetőséget hozzá :DD A ock zene meg nem idióta !!!! \m/
2012. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
rock*
2012. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
persze, sajnos van olyan fiú akit csak a külső érdekel...
2012. jan. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

művészlélek, fest. és akkor mi van? legalább nem egész nap a gép előtt ül és játszik. miben rosszabb ez a hobbi, mint bármelyik másik?

a rock zene legalább hangszeres, az az igazi zene, nem az ilyen mai tuc-tuc-ok.

szóval igen, be tud pasizni. viszont ilyen éretlen hozzáállással eléggé meglepne, ha te be tudnál csajozni.

2012. jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik osztálytársam ugyan ilyen, csak fiú. Sőt, ő az egyik legjobb barátom. És most komolyan: "idióta rock zenét"? Miért, az általad kedvelt zenék jobbak? Én személy szerint szeretem a rockot, és ez egy csöppet sért. D
2012. jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ő előbb bepasizik, mint te mert ő jelenleg nem azzal foglalkozik, hogy te bepasizol, vagy sem...
2012. jan. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán. Vannak olyan idióta pasik, akiket a belső is érdekel. (Pl. engem is.)
2012. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

Igen, sőt, képzeld ő előbb fog normális pasit találni, mint te, akit csak meg akarnak húzni, mert lédikakát hallgatsz és a harisnyára azt hiszed, hogy nadrág.

Nekem ez a csaj sokkal szimpatikusabb, mint te.

2012. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
*De hogy a kérdésre is válaszoljak: Igen kedves kérdező, be tud pasizni! Mert lehet, hogy néhány fiút csak ez érdekel, hogy valaki tud-e vonaglani a mai zenékre. De az is szép jellemet takar, hogy olyanokról beszélgettek, hogy soha nem fog bepasizni. Most komolyan, ő dolga, és amúgy meg gratulálok ehhez a hozzáálláshoz. ;)
2012. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Lássuk csak: szép, nem csak a pénisz áll jól a kezében, hanem van tehetsége, igazi zenét hallgat, van ízlése, nem a gépen kevert zenének nevezett zajt. Igen be tudna. Sokkal előbb állnék össze vele, mint 1 idióta plázacicával, amik gondolom Ti is vagytok a barátnőiddel.


19F

2012. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!