Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pasi ismerősömtől most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi ismerősömtől most tudtam meg, hogy folyamatosan csalja a barátnőjét, pedig mindent megkap tőle. Pasik, miért vagytok ilyenek?

Figyelt kérdés

Jó barátom az illető, a barátnőjét is szeretem mert kedves lány. Kicsit ittas volt és elmesélte, hogy már lassan egy éve tart szeretőt akivel összejárogatnak hétköznap heti szinten. Azt mondta a barátnőjét szereti, mindent megkap tőle, mégis kell neki egy kis plusz is. Teljesen ledöbbentem, főleg, hogy a másik csajt is ismerem és rákérdeztem nála. Ő azt mondta nem az ő dolga a srác kapcsolata, ha neki jó akkor ő is jól érzi magát.

Pasik mégis miért csináljátok ezt? Nem általánosítok inkább, de valaki magyarázza ezt el nekem kérlek, mert nekem is van barátom és nagyon fájna ha ő is így gondolná ezt...


2012. febr. 18. 11:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
"Nem általánosítok" De általánosítasz. Amúgy ez nem nemfüggő, mert elég sok nőt, férfit tudnék mondani, aki csalja a párját. Ez mára divat lett.
2012. febr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

igen tényleg olyan volt a hangnem

akkor most hozzáteszem, hogy tisztelet a kivételnek és remélem sokan vagytok kivételek!!

2012. febr. 18. 11:34
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
a kérdés nem az h mi miért vagyunk ilyenek hanem hogy ő miért ilyen..
2012. febr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Macs1209 ***** válasza:
100%
31 évesen életemben nem csaltam meg egyik barátnőm se. Már ez is baj ?
2012. febr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

3. dehogy baj

ezek a kommentek csak megnyugtatnak kicsit

elkeseredtem mikor ezt meghallottam..

2012. febr. 18. 11:47
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez egy érzés nélküli ösztönállat, egyre több ilyen van sajnos, ez az erkölcsök és normák nélküli világ ilyen alakokat termel ki sajnos. Én a helyedben nem barátkoznék vele.
2012. febr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

ne általánosits már, ez egy igyen fiu, de nem mindenki ilyen...

amúgy meg azér mer nemtudnak uralkodni az ösztöneiken... ennyi

2012. febr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%

Mert még se kap meg mindent.Nincs esetleg elhízva a barátnője,vagy nem hiányzik valami?

Szerintem biztos valami változott.Nem megyek a szomszédba tejfölért ha otthon megkapom és hozzá még a túrót is.

Biztos van valami a csajjal,vagy elhízott,vagy nem ad magára annyira,vagy esetleg nem bevállalós szexben,de biztos valami PLUSZt nem nyújt.

2012. febr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

hát nem tudom, lehet hogy nyújt neki valami extrát is, de a barátnője még szebb is mint a szerető, ezért is furcsa

egyiksem egy modell alkat de a barátnőjének az alakja is jobb, mert az arca is szebb

2012. febr. 18. 13:35
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
De lehet, hogy sokkal rosszabb az ágyban...
2012. febr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!