Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 15 éves fiúnak érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 15 éves fiúnak érdemes leborotválni a hónaljszőrét?

Figyelt kérdés
Nincs barátnőm még, azt tervezem h nyáron sokat leszek strandolni, nem lesz ciki h látszik? Nagyon visszataszító?
2009. jún. 4. 21:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
én is borotválom 15 vok és fiú sztem érdemes
2009. jún. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
én lány vagyok(16), ha nem is borotválod le simára ( az kissé meleg) de a szőrpamacsot érdemes megnyírni (kisollóval) mai lányok nem tartják vonzónak a hónaljkutyust bár sztem férfiasabb ha van ott némi szőr.
2009. jún. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Érdemes.És nem visszataszító.Kevésbé lesz izzadtságszagod.
2009. jún. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

17 éves lány vagyok és sztem a maivilágban higiénikusabbnak tűnik h nincs ott semii:)

de a karod lábad semmikép sem

2009. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
(15/F) vok..én mér lassan 3 éve borotválom:D.szal szem nem gáz:D...de a köreimben is szinte mindnki...persze van egy két kivétel...de mondjuk a veled egy idős csajok télleg nem díjjazzák:/ ez tény...szal szem nyugodtan...csak meg ne vágd magad:)
2009. jún. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45%
inkább gyantázzatok! tudom hogy durván hangzik, de én a 22 éves fejemmel bánom, hogy nem gyantázni kezdtem. Már olyan erős a szőröm, hogy 2-3 nap mulva már látható és borostás. Ha gyantáztok akkor kb 3 hét mulva kezd látszani, hogy nő vissza, és egyre ritkább lesz, egyre kevésbé fáj. Mostmeg ha gyantáznak összefosom magam. folyik a könnyem, izzadok, stb. :D
2009. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Teljesen fölösleges.

Dehogy ciki, és nem taszító. Férfi vagy az Isten áldjon meg! Miért akarsz úgy kinézni, mint egy pucolt csirke??

2009. jún. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
29%

üzenem annak a 16-éves lánynak aki szerint meleges hogy sajnos akkor ő meg hülye.

nem meleges borotváld nyugodtan nemkell gyanta majd ha nagyobb leszel akkor többször borotválod ennyi.

2009. jún. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%

A divathóbortos ifjú korosztály 14-17 gondolom értékeli, majd megjön az eszük.

Szerintem gusztustalan, ha egy férfi borotválja magát (értsd az arcán kívül), nőies, és meleg.

17/L

(egyedül vagyok így vele, na és??)

2009. júl. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
00:45 egyetértek...
2009. júl. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!