Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha rányitnátok valakir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha rányitnátok valakire sex vagy maszti közben megnéznétek, vagy kimennétek mondjuk ha nem venne észre?

Figyelt kérdés
Szexeltem a párommal és egyzser láttam hogy az iker tesója ott nézi az ajtóban ahogy a párom szájjal kényeztet!
2012. febr. 18. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
ha nem látja mindenképp végignézném, amúgy meg nem 22/L
2012. febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Most azt mondom hogy persze megnézném hogyne :D aztán ha megtörténne, olyan zavarban lennék hogy oda se pillantanék csak elfordulnék és lelépnék...volt már ilyen, hogy egy köcsög gyerek lehúzta tesióra után egy lány torna rövidnadrágját bugyistól..én meg nem lestem meg, mert nem akartam hogy mindenki arról beszéljen, hogy azt sasoltam és csorgattam a nyálamat :D
2012. febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szóltam volna, hogy ez nem felnőttmozi, úgyhogy menjen kifele.

Sógornőm nyitott egyszer ránk szex közben, bejött cérnát keresni. Mondta neki a párom, hogy menjen már ki, majd megkeresi később. Erre neki pont akkor kellett, nem ért rá. Mondta megint, hogy vigye ki akkor az összeset, de azonnal menjen ki. Ő azt mondta, hogy mindjárt megvan a keresett árnyalat. Akkor már elég mérgesen mondta a párom, hogy most azonnal t@karodjon kifelé, ne várja meg míg felkel az ágyból. (Nem tűnt fel neki, hogy odakint 30 fok, mi meg nyakig betakarózva fekszünk egymáson...)

2012. febr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem nézném őket... fura lenne a szemükbe nézni később
2012. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és én kimennék, nem vagyok kíváncsi mások szexuális életére.
2012. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
én még fel is venném a 8 megapixeles telefonommal és fel tenném az indavideóra.
2012. jún. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Nekem volt 1 estetem a Baratnommel a konyhaba el voltunk sszeretkeztunk erre benyitott a baratnoje es oda jott es en csak pislogtam h most mi is van xD de attol szeretkeztunk tovabb szal ugy mond vegig nezte.Minket meg nem zavart....nem tudotam fel fogni az esetet 1 darabig.... 23F
2012. jún. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, milyen pózban nyomtátok?

Kérdező, én szállodában voltam tanúja tavaly, hogy a nő a szomszéd szobában masztizott az ágyon összezárt lábakkal, jó szőrös puncival. A bökkenő csak az volt, hogy elég idős volt, és ronda. A teraszra mikor kimentem este, úgy láttam meg. Nem volt elhúzva a függöny, viszont égett benn a villany.

2012. okt. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi a verandán szeretkeztünk a barátommal, csak közben hazajött a szomszéd. Rágyújtott, és pofátlanul bámult. Barátom olyan jelenetet rendezett, hogy a csávó inkább elment még egy hétre nyaralni.

21/L

2012. nov. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Beszállnék...ha olyanok a körülmények persze.
2012. dec. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!