Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy szerelmem és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy szerelmem és nagyon bele vagyok zúgva és valahogy érzem, hogy ő is vagy nem tudom mert vannak olyan pillanatok amikor elbizonytalanodom. És onnan selytem, hogy tetszek neki, hogy úgy nézünk egymásra mint egy romantikus filmben. értitek?

Figyelt kérdés
Mit csináljak ? Nem bírom ki nélküle .. és mindjárt elmegy egy másik suliba ! SOS ! és annyira várom, hogy bevallja hogy tetszem neki !
2012. febr. 18. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Én értem, köszi.
2012. febr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vezestd rá te őt a randi témára. Vagy te kezdeményezel, vagy addig vársz, amíg el nem megy máshova és már késő
2012. febr. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
állj,állj!Ha fiú vagy, már ott elb@sztad az egészet,hogy azt várod hogy ő vallja be neked!Mindig (jó,bocs az esetek 90%-ában)a FIÚK kezdeményezik a párkapcsolatokat.ha lány vagy akkor várj rá,vagy hozd szóba!És visszatérve a fiúhoz (mert szerintem az vagy)ne várj addig amíg elmegy.és ne tegyél fel ilyen hülye kérdéseket,mert tudod te is jól hogy csak 1 lehetőség van!ha megmondod neki nyíltan,hogy szereted!Pár hete én is ilyen traumába voltam,de elegem lett!egyszerűen elmondtam a lánynak hogy szeretem!És lám? mi történt??kiderült hogy én is tetszem neki.Mit kell itt puhánykodni??
2012. ápr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok te idióta ! -.- amúgy meg ne a lány kezdeményezzen már ! -.-
2012. ápr. 16. 19:36
 5/8 anonim ***** válasza:
erről beszéltem!a fiúk kezdeményezzenek
2012. ápr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Idióta?! Volt szíves részletesen kifejteni a véleményét neked, arról pedig nem tehet, hogy a feltételezése nem volt helyes. Nem kell rámászni meg rögtön randira hívni a srácot, de a rávezetés egy másik dolog. Jelezhetsz neki, hogy érdekel vagy valami nem ?
2012. ápr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
köszönöm anonymusgirl:)a válaszomra visszatérve,direkt írtam azt a részt hogy:HA LÁNY VAGY.ha kicsit részletesebben elolvastad volna nem lett volna probléma
2012. ápr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kakaómen: sajnos nem minden fiú annyira férfias hogy merjen kezdeményezni:/
2013. ápr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!