Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire kihalt az emo stílus?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emilya Valentine kérdése:

Ennyire kihalt az emo stílus? Pedig én csak Emo boy -al tudnék járni ::$$$

Figyelt kérdés
Ma már alig láthatunk emo boyokat az utcán miért wan ez :/ ??

2012. febr. 19. 17:20
1 2 3 4
 11/34 Zelgadiss válasza:
67%
Én a simákat is.
2012. febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
De figyelj kérdező... ennyi erővel, az emo egy életérzés. És honnan tudod, hogy az a fiú, aki külsőleg talán átlagos, belsőleg nem emo?!
2012. febr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ez csak Wicc. különben itt Walami nincs rendjén :D
2012. febr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Ezzel csak arra akartam kilyukadni h aki vágja karcolja a kezét ereit az NEM emo !
2012. febr. 19. 17:56
 15/34 anonim válasza:
100%
hááát ömmm ..... nemis tudom, van egyáltalán valami fogalmad arról mi is az emo?? mert nem úgy tűnik!! igen tényleg nem minden emo vagdossa magát és mondja: "fú de szar az élet....." dee az nem igaz hogy a pózerek vagdosság magukat.... ők csak a stílust szeretik! jah igen és igazad van tényleg eltüntek az emofiucskák:( Sajnos ezt én is észre vettem.... fogalmam sincs miért van ez ..... :( A többi ember meg: ha utál minket akkor nem kell ide írni! jah és ba+meg bántottunk mi titeket?? mert szerintem nem! úgyhogy nyugodtan le lehet szállni rólunk!
2012. febr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
52%
18.01 sztem te nem is vagy emo, csak most így akarsz bevágódni a kérdezőnél :D
2012. febr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim válasza:
40%
18:04 ah persze! és monddcsak honnan veszed ezt?
2012. febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
50%
mindegyik öngyilok lett xD
2012. febr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nem minden öngyilkos emo, és nem mindenkki emo, aki vagdossa magát. A depressziót pedig nem lehet stílushoz kötni. Az emberek pedig nem egyformák...


A kérdezőt meg nem értem, hogy miért csak emo boyal tudna járni. Inkább írd le azokat a tulajdonságokat, amik fontosak neked. A hajuk tetszik? A zenéjük?? Vagy mi?


Mert sokan gyűlölik a rockereket, mert ilyen meg olyan csövesek, szakadtak, bünőzök stb....

Én például szeretem őket, mert én egy ilyen szakadt, bünőzőt sem ismerek, aki rocker. Ez nem stílus függő.

2012. febr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdező, neked csak arra a gondolatra van szükséged, legalábbis azt hiszed, hogy tudd, hogy a pasi emo.
2012. febr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!