Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire kihalt az emo stílus?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emilya Valentine kérdése:

Ennyire kihalt az emo stílus? Pedig én csak Emo boy -al tudnék járni ::$$$

Figyelt kérdés
Ma már alig láthatunk emo boyokat az utcán miért wan ez :/ ??

2012. febr. 19. 17:20
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a pengédet ő biztos tudja a választ ;)
2012. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:

Kedves Emilya Valentine!

Az emo-k egy része a "Hard emo"-k igenis vágják az ereiket.

A poser emok azok akik nem , ők elveszik az öltözködési stílust és kicukizzák. De komolyan nem ártana utánna olvasnod ;)) És ismerekedj meg a V betűvel :) hidd el nagyon jó társaság és mindig segít :)

2012. febr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

VAN!! Érted?? VAN!!!! Nem wan...


Baráti körben kérdezgess, esetleg menj el fesztiválokra, ott biztos vannak. Nem mondom, sok tényleg jól néz ki.

2012. febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Istenem de odawagytok a "w" -m miatt ... most komolyan .. úgy írok ahogy nekem tetszik ne mond már meg h h írjak .. ok ? tsőő
2012. febr. 20. 18:26
 25/34 anonim ***** válasza:
23%
tenyleg 'kihaltak' bar en nem reg lattam egy punk parost miskolcon, ugyhogy nem veszes a dolog , mellesleg en emo boy akarok lenni. de eddig csak depresszio van meg :-S
2012. febr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
72%
tènyleg kihalò félben vannak... de râm pont ma nyomult egy. xDD szivesen lepasszolnâm neked. nekem nemigazân jön be. egy szakadt punk vagy rocker jobb lenne:)
2012. febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
TE WAGY A POOSER! Tsőő...(Ha az én ismerőseim közül valaki így írna, vagy ilyen tudatlan "pitsa" lenne, az már nem élne...Jah,lehet ezért nincsenek már emok... *trollface*)
2012. febr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

fiatalság=tudatlanság...

Ha nem tudsz semmit ,akkor ne okoskodj. És azért kérdeztél meg ,h elmondjuk a véleményünket..erre nem kell kiakadni..és a sima emo stílus, divatemo amire gondolsz.

2012. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Ezekhez a hülye irányzatokhoz csak az idióta, hülye gyerekek csatlakoznak. Milyen baromság ez az emo? Fekete ruha, színes haj, piercing, a fiúk mint a homokosok, aztán keseregnek hogy szar az élet stb. Örülnétek inkább, hogy lyuk van a seggeteken, járhattok iskolába, tanulhattok, itt élhettek Európában nem a szavannán... erről ennyit idióták. Majd kinövitek.
2012. márc. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 glock21 ***** válasza:
Dolgozz! Tanulj! És ember lesz belőled!!! Vagy dögölj meg.
2012. ápr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!