Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok a fogszabá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok a fogszabályzós lányokról?

Figyelt kérdés

Gondolom már több ilyen vagy ehhez hasonló kérdés felmerült itt az oldalon, de én most tényleg az ŐSZINTE véleményekre lennék kiváncsi! :)

Fiúk, mit gondoltok a fogszabályzós lányokról? Ha valakinek fogszabályzója van, annak kevesebb az esélye nálatok?

Köszönöm a válaszokat! :)


2012. febr. 19. 19:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
miért lenne kevesebb? az előbb utóbb úgyis lekerül róla, nem változtat semmit
2012. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Én is fogszabályzós vagyok és sajnos azt tapasztalom, hogy vannak olyan fiúk, akik ezt negatívumként fogják fel.
2012. febr. 19. 20:01
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem, sőt...!! 17 éves fiú vagyok kb 1 éve van fogszabályzóm és márciusban végre leszedik jee :)a legtöbb embernek szüksége lenne rá, csak nem törődik vele vagy nincs rá pénze!(nem olcsó mulatság) Inkább gyerekkorban érdemes átesni ezen, minthogy egy életen át összevissza álljanak és rosszul kopjanak és romoljanak a fogai az illetőnek...

Szóval ha szűkség van rá és van, akkor egy kicsit se zavarna engem! Sokkal rosszabb ha van egy szép arcú lány csámpás fogakkal :D

2012. febr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
20:03-nak: köszönöm a választ, örülök, hogy vannak még ilyen gonolkodású emberek. Általában azt tapasztalom, hogy minden fiú azt mondja, hogy őt nem zavarná, de amikor tényleg szembekerül egy fogszabis lánnyal, akkor valahogy mégis meghátrál. Remélem Te vagy a kivétel! :)
2012. febr. 19. 20:08
 5/22 anonim ***** válasza:
Hát, azt csak akkor tudnám meg mondani, ha jelentkezne nálam egy ilyen csaj,azt tudom, hogy van akinek jól áll, aki a nélkül is szép, aki nem szép, annak meg őgyis mindegy...
2012. febr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Hát akkor remélem hogy tényleg én kivétel vagyok, mondjuk még nem volt fogszabályzós barátnőm..igaz hogy barátnőm is csak néhány volt..:)de tényleg nem lenne nálam akadály! Max olyan lennék a lánnyal mint "Sharon naplójában"...a fogszabályzónk összevonzódna amikor meg akarjuk csókolni egymást meg ilyen hülyeségek :D
2012. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy majd egyszer jelentkezni fog valaki! :) Bár szerintem te talán azért lennél "elnézőbb, mert magad is érintett vagy/voltál a dologban. :)
2012. febr. 19. 20:13
 8/22 A kérdező kommentje:
20:12-nek: a Sharon naplójához hasonló az vicces lenne, legalábbis most jót mosolyogtam rajta! :D bár adott helyzetben lehet, hogy nem találnám ennyire viccesnek! :D
2012. febr. 19. 20:15
 9/22 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy? :)
2012. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
17 vagyok. :)
2012. febr. 19. 20:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!