Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén fiúk, mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén fiúk, mit gondoltok a fogszabályzós lányokról?

Figyelt kérdés
Nemsokára kapok egy fogszabályzót, hogy tökéletesek legyenek a fogaim. Nagyon elkeseredtem, félej, hogy nem fogok tetszeni a fiúknak. Nagyon visszataszítónak találjátok a fogszabályzót egy lányon, akkor is, ha szép az arca?
2010. jan. 23. 18:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nekem van,de csak alul.eddig nem volt rá panasz xD:D
2010. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

nekem is volt de én fiu vagyok. és senki sem szólt semmit. még smárolni is jobb volt azt mondta a csajom:D

szóval ne féjjél tőlle:D nem harap:D

2010. jan. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
köszi, hogy írtatok! :) Hát én is ettől tartok, nem tudom milyen érzés lesz az első csókot fogszabályozóval kapni.. :/ :(
2010. jan. 23. 19:00
 4/18 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna!
2010. jan. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Bár én lány vagyok, de fiúkon zavar. Egészen pontosan az zavar, hogy beleragad az étel. Szerintem vigyél magaddal az iskolába fogkefét, evés után moss fogat, és úgy nem hiszem, hogy kevésbé fogsz tetszeni a fiúknak.
2010. jan. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
örülj neki hogy kapsz fogszabályzót. szerintem aranyos egy csajon és később gyönyörű fogaid lesznek, gondolj a jövőre is :)
2010. jan. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
:D aranyosak vagytok! :) igen, azzal vígasztalom magam, hát igen, a fokefe az életem fontos része lesz:D (nem mintha most nem lenne) :D
2010. jan. 23. 19:10
 8/18 A kérdező kommentje:
nem tudok írni xD *fogkefe *mintha
2010. jan. 23. 19:11
 9/18 anonim ***** válasza:
A 2. 19:06-os választ olvasd el mégegyszer, és akkor az én véleményem is megtudod :)
2010. jan. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ez egy átmeneti dolog és utána szebb lesz mint eddig :D

Engem nem zavarna, és akinek szimpatikus leszel majd, azt nem fogja érdekelni, hogy fogszabályzód, vagy szemüveged van.

2010. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!