Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Buliban, ha tetszik egy csaj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban, ha tetszik egy csaj, milyen dumával menjek oda hozzá? Mit mondjak neki elsőre, és mit csináljak? 16F

Figyelt kérdés
Sokszor van, hogy buliban tánc közben bejön a csaj, csak nem tudom mit mondjak neki.
2012. febr. 19. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia van kedved táncolni? és mosolyogj kedvesen :DD szerintem ez a legjobb mert ha tulságáosan nyomulsz azt hiszi csak arra kell...
2012. febr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 étoile et lune ***** válasza:
91%

- Hogy hívnak?

- X. És Téged?

- Y.

- Nagyon szép a mosolyod, szeretnélek jobban megismerni. Mit szólsz hozzá?

- Hihi, oksimoksi.

- Akkor mondjuk megadod az msn címedet/telszámodat?

- Hihi. Oksi.


Vagy pedig.

- Van kedved ismerkedni?

- Nincs.

- Akkor meg táncoljá' mással, CÖH!

2012. febr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 étoile et lune ***** válasza:
Hopsz, X után nincs enter.
2012. febr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 étoile et lune ***** válasza:

Y után nincs enter. -.-

Na jó, lehet, elfogyott mára az agyam.

2012. febr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
de viszont eleg valakire ranezni, es latszik hogy csak azt akarja, szoval aki tetszik es latod hogy nem ribanc, mehet ugy a nyitas ahogy az elso irta.
2012. febr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 étoile et lune ***** válasza:
Az elsővel csak annyi a gond, hogy a kérdező azt kérdezi meg, tánc közben mit kellene mondania a csajnak, ergo nem túl célravezető tánc közben megkérdeznie, hogy akar-e táncolni. Így én a 2. kommentelő válaszára szavazok. Höhö.
2012. febr. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg a kerdezo egyedul tancol es ugy vett eszre egy csajt :)
2012. febr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 étoile et lune ***** válasza:
100%
Hm, lehetséges. Na hát akkor is megadtuk a választ szerintem, lehet válogatni. Aztán jöhetnek a sablonkérdések (merre laksz? sokat jársz ide? ők a barátaid? meghívhatlak valamire?) Ha ezek után se tudsz mit mondani, minek akarsz csajozni. ha nekem bejön egy pasi, tudom, miért jön be, közlöm vele, és érdeklődök mindene iránt, nem így kell ezt? Nem szoktam szórakozóhelyen ismerkedni, na de mi az, hogy bejön neked valaki, de nem tudsz felé semmilyen kérdést intézni?
2012. febr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ja meg annyi, hogyha valaki bejon neked, nemkell azon gondolkozni hogy mitmondasz neki. odamesz es automatikusan kinyilik a szad es jonnek kifele a kerdesek.
2012. febr. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
"Hö... kő kóla?"
2012. febr. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!