Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ezügyben tenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ezügyben tenni? Nagyon kínos! (hosszú)

Figyelt kérdés

A lényeg annyi, hogy mivel a párom (23) öccsének (18) még sosem volt barátnője és tipikusan az otthon kockuló típus, engem kérdez meg mindenféléről. (Értem ezalatt, hogy hetente hányszor maszturbálok, mik a kedvenc pózaim, szeretem-e az anált, szeretek-e orálozni, mi indít be és hasonlók.)Kicsit mellbe vágott, mikor ezekkel hozakodott elő de elmondása szerint nem akar tőlem semmit és csak viszonyítási alapnak néz- gondolom, kiült az arcomra a zavar és meglepődöttség. A biztonság kedvéért megemlítettem a páromnak, hogy figyeljen jobban oda rá, beszélgessen vele a szexről ha kell, mivel az apjuk nem teszi. Az én páromat is nagyom meglepte ez az egész és nem is nagyon tud mit kezdeni ezzel a helyzettel. Leginkább csak azt ismételgeti, hogy bizarr és beteg szituáció, hogy az öccse gyakorlatilag a "sógornőjétől" kér tippeket.

A mai nap azonban még messzebbre ment! Gyakorlatilag éjszaka átjött a párom szobájába és lefeküdt a kanapéra- galériás szoba- és végighallgatta az esti és a reggeli összebújásunkat is. A párom kiment törülközőért majd gyorsan elment zuhanyozni én meg a szobájában maradtam. Az öccse feljött és olyanokat kérdezett, hogy este elmentem-e meg reggel is sikerült-e ezt abszolválni mert ha nem, ő szívesen befejezi!! Engem hidegvizes zuhanyként ért ez a kérdés és közöltem, hogy most úgy teszek, mintha nem hallottam volna.. majd mikor elindultam lefele megállított és arra kért, hogy mutassam meg a melleim!! Ekkor már nagyon ideges voltam és egy határozott nemet büfögtem oda. Elmentem fürdeni, abban a tudatban, hogy a gyerek remélhetőleg már a saját szobájában lesz mire visszaérek. Elkezdtem öltözni és épp a melltartóm vettem föl mikor a galériáról hallottam meg a hangját, hogy mutassam már meg a melleim. Ekkor közöltem vele, hogy túl messzire ment és azonnal álljon le, ne akarjon magára haragítani. Kivittem a cuccaim, hogy a fürdőben fejezzem be az öltözködést. Mikor visszamentem még mindig ott volt és ismét elkezdett kérdezősködni, hogy hova élvezett a bátyja, hova szeretem. Ekkor már nem válaszoltam, hiszen kezd egyértelművé válni, hogy nem a másik nem megismeréséről van itt szó, sokkal inkább az enyémről- a nagy hallgatás eredménye annyi volt, hogy felment a párom szobájában található galériára és a hangeffektek alapján maszturbált. Elmondtam a páromnak, akit sokként ért, hogy a tulajdon öccsében sem bízhat és ennyire agresszív módon próbálkozik. Azóta kerüli az öccsét és elmondása szerint nem tud beszélni vele. Azon gondolkodik, hogy szóljon-e a szüleinek, vagy ő üljön le beszélni a gyerekkel, esetleg hárman-azonban én már lassan undorodom a gondolattól, hogy egy légtérben legyek az öccsével. Ez már az én tűrőképességem határán is túlmutat és eszelősen perverznek tartom az egészet.


Mit tegyünk?

20N


2012. febr. 19. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
uljetek le vele beszelgetni harmasban. ha ennyire kanos akkor szerezzetek neki valakit vagy probaljatok meg atsegiteni ezen. ha meg beled szerelmes ne adj isten akkor egyutt kell elnetek ezzel...
2012. febr. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Párodnak kéne leülni vele beszélni, ha nem jár sikerrel, akkor lehet érdemes lenne beavatni a szülőket is
2012. febr. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Azt nem mondom, hogy hülyeséget csináltál, mert már magadtól is rájöttél, furcsa értelmezése a felvilágositásnak, hogy a szexuális életedröl beszélgetsz egy olyan koru sráccal, akivel járhatnál is más helyzetben, föleg, ha azt nézem, hogy milyen kérdéseket is tett fel. Gyakorlatilag adtad alá a lovat , ha nem is szándékosan.

Ebben a helyzetben akit föként nem tudok megérteni az a barátod. Függetlenül attól, hogy az öcsémröl van szó , vagy bárki másról aki igy közeledik a páromhoz annak egyszer, a legelsö próbálkozásnál szólnék, a másodiknál szó nélkül ütnék. Nem vagyok agrassziv, de ez annyira tulmegy a határokon, hogy nevetségesnek érzem a "kerekasztal megbeszéléseket".

Mit tegyetek ? Az a ti dolgotok.

Én mit tennék ?

Ugy megverném az öcsémet mint a lovat, hogy tanuljon egy kis tisztességet. A helyedben pedig már réges rég megpofoztam volna, egy idegennel is megbeszéled, hogy mennyit masztizol ?

35/F

2012. febr. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A két elözö választ egyszerüen fel se tudtam fogni, tényleg mindenki ugy gondolja, hogyha az öccse meg akarja dugni a feleségét, akkor annak a megoldása a családterápia, mert hogy szegény gyerek, söt ha szerelmes, akkor meg is érjük ???


elözö voltam

2012. febr. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen! Belátom, hogy túlságosan jóhiszemű voltam. Elmondása szerint csak viszonyítási alapnak vett mert volt egy neki tetsző leányzó, akinél a mai napig -eredménytelenül- próbálkozik.

Már az első esetnél is hülyén éreztem magam de úgy voltam vele, hogy szerencsétlen gyerek senki mással nem tud ilyenekről beszélni. Barátai nincsenek, a lányoknál egy csődtömeg, a családjával szemben pedig falakat húzott fel. Meg is lepődtünk azon a párommal, hogy miért nyílik meg ennyire-gondolok itt a lányoknál való próbálkozásira mert másoknak szinte semmit nem mondott. Egy család mégis olyan mintha csak lakótársak lennének.

És bár most már utólag tudom, hogy butaság volt jóhiszeműen beszélgetni ilyen jellegű dolgokról, most szívem szerint a lehető leggyorsabban és legelegánsabban zongoráznám le. Most elég érthetően a tudtára adtam, hogy állj de nem tudom, hogy ez elég lesz-e.

Úgy vélem, én vagyok felelős a kialakult helyzetért és nekem kellene helyreállítanom de nem tudom, milyen eszközzel lehetne- közben a párom teljesen a padlón. Dühöng, elkeseredett és csalódott az öccsében és úgy érezni, azért fogadott el a testvére- az eddigi barátnőivel nem jött ki- mert tetszem neki. Én nem vagyok efelől meggyőződve és szeretném elhessegetni ezt a gondolatot.

Sajnos nem tudom, mit tehetnék - ahogyan azt sem, hogy a bátyjának,nekem vagy esetleg közösen kellene leállítani a gyereket.

2012. febr. 20. 00:45
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az a velemenyem, hogy itt bizony le kell ulni es komolyan el kell beszelgetni, hogy hol vannak a hatarvonalak, amiket nem illik atlepni. Probaljatok vele megertetni, hogy a szexualis szokasaitok a ti maganugyeitek, ezek olyan intim dolgok, amikhez neki semmi koze sincsen es nagyon csunyan atlepett egy vonalat, amit nem kellett volna.


18 eves sracrol van szo, tehat mar nem kisfiu, ugyhogy el lehet neki magyarazni, hogy mik azok a dolgok, amiket mar nem engedhet meg maganak, mert egyszeruen nem fer bele.


Mivel az irasod alapjan ertelmesnek tunsz es gondolom a baratod is az, biztosan kepesek vagytok felnottek modjara kezelni a helyzetet es valahogy erot tudtok venni magatokon es vilagosan el tudjatok magyarazni, hogy ennek veget kell vetni.

2012. febr. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tanácsolom hogyha még 1x beszól vagy benyög valamit akkor lépj oda hozzá nőiesen és b@sszál le neki egy akkorát hogy földet fogjon.


Csak 1x kell megtenni és tuti többet nem fog a közeledbe jönni, meg hallgatózni.

2012. febr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16%
dobjatok neki össze egy jobb minőségű prostira (nem hülyeségből mondom)
2012. febr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is, ha probálkozik ezek után is, tőled jár neki egy tasli az biztos.. énis a bátty helyében egy prostihoz mindenképp befizetném, és elmagyaráznám neki szép nyugottan, hogy házi nyúlra nem lövünk, mert nagyon nagy baj lesz..
2013. ápr. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!