Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Néha napján mint például ma elkezdett fájni szex után oda lent, de nem pár perces fájás hanem órákig tartó, még most is fáj és nem tudom miért és mit tehetnék ellene? Tanács?
2012. febr. 16. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ebben az esetben fel kéne keresned egy nőgyógyászt
2012. febr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
odalent? miiii? a lábad? a combod? a puncid? a farkad?
2012. febr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 -=Koldus=- ***** válasza:
100%

Mondjuk nem nedvesedtél be kellőképp és a srác kidörzsölte a péniszével a hüvelyed falát.

Amúgy passz. Egy nőgyógyászhoz lehet érdemes lenne elmenned...

2012. febr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi lány vagyok az lemaradt és a p.... egyébként nem tudom lehet a 3.nak van igaza :)
2012. febr. 16. 21:29
 5/5 anonim válasza:

nekem is szokott de nekem a hasam mint amikor meg jön

lehet hogy nekem is orvoshoz kéne fordulni vele?

2012. febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!