Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt a gyakorikerdesek.hu-n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a gyakorikerdesek.hu-n tényleg ilyen jó csajok vannak?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__25528..


Ilyeneket írnak, hogy:


"Eléggé zavaró csinosnak lenni. Mindenki megbámul, nem tudok úgy végigmenni Budapesten hogy ne fütyüljenek utánam... Kipróbálnám hogy milyen átlagosnak lenni. Mert übercsinosnak lenni elég zavaró tud lenni néha :/

Főleg, hogy tudom, hogy szép és okos vagyok és ezért nagy bennem a megfelelési kényszer, hogy mindig egyre szebb és szebb legyek.

Másrészt meg sokszor azt kell hazudnom hogy el vagyok jegyezve (gyűrűt is hordok emiatt)mert nem szállnak le rólam."


Sok kérdésnél láttam hasonló válaszokat.


Ezek szerint az ország legszebb női itt vannak a gyakorikerdesek.hu-n


2012. febr. 20. 10:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem.. csak bekézelt p-csák :D nyugi ha olyan szépek lennének most éppen egy álompasit dugnának , nem egy ilyen netes oldalon nyávognának :) Megfelel a válasz?
2012. febr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát önbizalma az van...


Kérdésedre válaszolva fogalmam nincs, hogy az itt lévő lányok-nők hány %-a jó nő. Ez relatív, mindenkinek más az, ami szép....


23L

2012. febr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Meg. :D
2012. febr. 20. 10:47
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
Az első kommentelő vagyok, köszönöm az utánom szolaló (második kommentelőnek) a válasz , mert én is ezt fogalmazatn volna , meg csak.. kicsit más stílusban :D
2012. febr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Itt arc nélkül mindenki szép/jóképű/dögös/szexi.
2012. febr. 20. 10:51
 6/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,csak beképzeli vagy szimplán kitalállja az egészet,s közben meg lehet,h ilyen:D [link]
2012. febr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nem tudtad ,hogy az összes jó csaj itt tanyázik?Más dolguk sincs nekik mivel olyan jók ,hogy senki nem áll szóba velük.Te ezt elhiszed?
2012. febr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Lehet vannak jó csajok , de ne általánosíts!! Miért kérdezted ??
2012. febr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Itt? Szerintem a csajnak beállított kérdezők fele valójában nem is az:D
2012. febr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Hát na ná, hogy itt vannak, Zimány Linda is itt ismerkedett össze Dzsudzsák Balázzsal, no meg az SP. az ő Tomikájával.
2012. febr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!