Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok erre féltékenyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok erre féltékenyek lennétek? Miért irhatta ki, oltásból? Vagy udvarlásból?

Figyelt kérdés

facebookozgattam és nézegettem barátom eléggé régi bejegyzéseit az üzifalán, és találtam 1et, hiogy kb 1,5éve amikor még nemis járt velem, irt az egyik csaj ismerősének , aki mindig irogatott neki (barátomnak) meg egy közös ismerősünkkel járt (a csaj), ilyet: "Tedd ki ezt a bejegyzést azokhoz akiket szeretsz, de tudod hogyha az ufok elvinnék, hamar visszahoznák hozzád, mert nem kéne nekik. xD(L) xD" EZ LOL, KAJAK LÁJK"


Ezt irta barátom, de nem jött be neki a csaj, meg már nemis ismerősök, csak elgondolkodtam h ez oltás szöveg? :D vagy mi?:D Meséltem barátomnak, jót röhögtünk rajta, mondta h Jézus ilyenre nemis emlékszik, de annyi maradt meg neki a csajból, hogy a lány mindig ráirt, és barátom kitette ezt a csaj üzifalára aztán letörölte a lányt:D


2012. febr. 18. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

lehet valami családi probléma áll a háttérbe de sajnos kevés az infó.

Talán a nagymamás tudna segíteni.

2012. febr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

hú.. hát gondolkoztam egy keveset hogyan is válaszolhatnék erre

de nem megy:S

miért lennék egy ilyenre féltékeny? ez egy marhaság

2012. febr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
aztán kérdeztem barátomtól röhögve h azért irta ki mer tbejött neki a csaj erre mondja röhögve: "Jézus, dehogyis, ez még viccnek is rossz, ismered teis tudod hogy bűn ronda, f*omnak se kéne:D"
2012. febr. 18. 15:05
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez poén. Oltás, de nem a rosszindulatú fajta (hisz eleve úgy kezdődik: "akit szeretsz"). Tehát ilyet olyan embernek ír valaki, akit legalább bír.


De erre féltékenynek lenni, úristen. Akkor sem lehetnél erre féltékeny, ha egyenesen szerelmet vallott volna neki, mert akkor még nem is jártatok...

2012. febr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
1,5 évvel ezelőtti dologra lennél féltékeny? Téged sem az eszedért szeretnek! (családi kapcsolatok!)
2012. febr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát ez az, hogy olyannak irnád ki akit minimum birsz. De barátom sose dumált a csajjal élőben meg semmi, mert én mindig láttam a csajt a folyosón és barátom sose volt körülötte, meg semmi... Szóval a lányt énis ismerem.
2012. febr. 18. 15:06
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ,hogy a csaj az eltitkolt kishúg, csak nem mesélnek otthon róla a barátod szülei.
2012. febr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól még bírhatja, nem?


Ne haragudj, de sugárzik az írásodból, hogy - bár próbálod egy jó poénkodásnak beállítani - téged igenis zavar. És ez lehet az oka, hogy a barátod olyanokat mond róla, hogy bűn ronda, meg nem kéne neki (ez mondjuk őt is minősíti). Nem mer neked mást mondani, mert ez nyugtat meg téged.


De nem baj, fiatal vagy, csak ne vidd túlzásba.

2012. febr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
utolsó, nem értem. Akkor mit ne vigyek túlzásba?:( Most mit kéne tennem? Én csak szeretem a barátomat és nem akarom elveszíteni, és nem akarom hogy más kelljen neki
2012. febr. 18. 15:15
 10/12 A kérdező kommentje:
amugy meg nem vagyok házisárkány, sosem balhézok a barátommal. Tudja nagyon jól hogy bármit őszintén elmondhat nekem, és pont a multkor beszélgettünk a régi kinek ki tetszett anno dolgokról. És érdekes akkor őszintén elmesélte nekik régen kik jöttek be, és a csajt nem sorolta közéjük. Nem gondolom hogy bármi is lett volna köztük, mostmár meg nemis lesz, mert belém szerelmes
2012. febr. 18. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!