Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van ez h sokszor olyanokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ez h sokszor olyanoknak tetszem akiről nem is gondolnám?

Figyelt kérdés
Sokszor fordul elő velem olyan, hogy tetszek olyan pasiknak, akik szerintem fényévekkel jobbak nálam, vagy azt gondolom hogy nem is állna velem szóba..lehet, hogy ezek pont olyanok akiknek már tökmind1, csak csajt kaphassanak. Pl. szórakozóhelyen volt már rá példa, hogy leszólított egy nagyon nagyon helyes fiú, rám köszönt, én csak zavarodottan visszaköszöntem, és otthagytam, mert nem tudtam mire vélni a dolgot:D(az más kérdés, hogy ősem..)vagy akár vagyok valahol, néz egy fiú, rám mosolyog, de olyan, akiről életemben nem gondolnám, hogy tetszhetek neki. most velem van valami baj, vagy ennyire nem tudom reálisan megítélni a dolgokat?!
2012. febr. 20. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Önértékelési zavarokkal küzdesz kisanyám!


Talán mégis csak jó csaj vagy,ha más nem a kisugárzásod nyerő! ;)

2012. febr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem tudod,hogy kinek milyen az ideálja vagy mit keres a másikban.Szóval légy nyitott és ne legyenek előitéleteid a pasikkal szemben :)

19f

2012. febr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:DDhát talán mégis van benne valami, volt már, hogy lányok, bnők mondták, hogy a kisugárzásom nagyon nagy:)amit megint csak nem értek, hogy mért, de oké:D
2012. febr. 20. 11:35
 4/10 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiány esetleg?

Nálam is ez van a lányokkal szemben:D

2012. febr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anizotropikus ***** válasza:

Nem köztudott az a tény, hogy nem csak verbálisan (szavakkal) kommunizálunk!

Van még emellett a test beszéde és még egy amiről valóban kevesen tudnak, a kettő ember tudatalattijának a kommunikációja!

Tehát ha létre jött a szemkontaktus akkor pillanatok alatt a két tudatalatti "lerendezi" a dolgot egymás között és a tudatos részeden múlik az, hogy ebből Te mit hozol ki!

Erre mondják az elcsépelt: "Szerelem első látásra" szlogent, melynek fentebb van a magyarázata.

Vigyázat, ez csak a lehetőséget adja, de dönteni NEKED kell!

2012. febr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anizotropikus ***** válasza:

Bocs, súlyos látásgondjaim vannak, emiatt utólag vettem észre egy bakit:

kommunizálunk - helyett kommunikálunk a helyes kifejezés!

2012. febr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os rájöttem:)amúgy nem értem ebből mit akartál kihozni, de oké:Dén ezek szerint jól lerendezem magamban a dolgokat..:D
2012. febr. 20. 11:47
 8/10 anonim ***** válasza:
velem mindig, de pasi vagyok. de mivel beszari vagyok, azt varom h a csaj lepjen. de arra varjatok 1000evet is. tul jo vagyok, ezert senki sem fog, de onbizalmam sincs, szoval ez veszett ugy.
2012. febr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Olyan jeleket adsz, amit pont keresnek. Lehet, hogy egy könnyű numerát látnak benned (mondjuk mert úgy öltözködsz), az is lehet, hogy egy hűséges, anyatípust. Nem kizárólag a szépség dönt. Én se mindig a legjóképűbb palikba leszek szerelmes.
2012. febr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
numerát semmiképpen, mert nem öltözködök úgy:D
2012. febr. 20. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!