Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez? Ha ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Ha ismerkedés közben szóba jön, hogy valaki skorpió csillagjegyű (F), akkor a legtöbbször mindenkinek, még az olyanoknak is, akik nem igazán hisznek a horoszkópban, olyasmi az első reakciójuk, hogy "Ajjaj".

Figyelt kérdés
Mert vagy volt már skorpió barátjuk, és soha többet, vagy több skorpió ismerősük van, és nagyon nehéz emberek, stb. Most lehet hülyeségnek gondoljátok, de sokszor tapasztaltam, és olyanoknál is, akik egyébként nem is igazán foglalkoznak a horoszkópokkal, nem érdekli őket, de ezt az egy jegyet valahogy mindig nagyon problémásnak tartják. Miért? Tapasztalat esetleg?
2010. febr. 10. 13:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
60%
Azért mert a skorpió egy csúnya állat, ami mérgező és meghalsz tőle. Egyébként gondolom viccből mondják :)
2010. febr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%

volt egy skorpió jegyű csajom széjjelszerelmeskedtük egymást egyébként megöltük volna az élet egyéb területén a másikat.

(én kos v.)

2010. febr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
40%
kosnal nincs rosszabb higgyetek nekem !!!!:D
2010. febr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
73%
na
2010. febr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
70%
Én hal vagyok de lesz@rom. Hagyjátok már ezt a horoszkóp áltudományos zagyvaságot.
2010. febr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
81%

Hát kinek mi a rossz :-)) én például a nyilasoktól tartózkodom...akár férfi, akár nő...

A férjem skorpió, én meg ikrek - na ez milyen? Mégsem öljük meg egymást, sőt :-))

2010. febr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
énis halak vagyok és amiket irnak rolam azok egytöl egyig igazak kivéve h szégyellős vagyok mert nekem van az egyik legnagyobb szám mindenhol :D a barátom bika van köztük jó pár év korkülönbség mi is amikor szerelmeskedünk akkor nagyon megvagyunk viszont mostanában van amikor evszekeszünk mer sosem ért meg engem.. és igaza van mert még én sem értem magam :)
2010. febr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Halak vagyok, van 2-3 ismerősöm, akik szintén halak és qrvára semmi közünk egymáshoz. Totál eltérőek vagyunk.
2010. febr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
61%
Csatlakozom 13:46-hoz. :D Volt szerencsém nekem is, ágyban tényleg valami fantasztikus volt, egyszerűen nincs rá más szó, de az élet dolgaihoz való hozzáállása helyenként legalábbis érdekes volt. Mondjuk ettől függetlenül személyiségre is nagyon kedves volt, meg szerethető, de tényleg megvolt benne az a kamikaze-jelleg.
2010. febr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
36%

A barátomnak az egyik barátnője, aki régen az én barátnőm is volt kislánykoromban (persze nem úgy mint neki:D) is skorpió, és hát mondta a barátom, hogy nem igazán kedveli a skorpiókat és ahogy tudja, elkerüli őket.

És anyu sem szereti a skorpiókat, mert akikben nagyot csalódott vagy átverték, akár magánéletben, akár üzleti életben, mind skorpiók voltak.

2010. febr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!