Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú, de az egyik barátnőmnek is(aki nagyon csinos lány.) A barátnőm nem tudja, hogy tetszik nekem a srác. Látszik, hogy élvezik egymás társaságát, talán már alakul is valami köztük. Én alig ismerem a fiút. Köszönni szoktunk egymásnak, de azt se mindig(valamikor csak átnéz a fejem fölött, meg van amikor én sem köszönök neki, mert félek, hogy nem köszön vissza.)Többen mondták, hogy csinos vagyok, de sajnos nincs sok önbizalmam.Soha nem volt még barátom, és nem csókolóztam.

Lehet hogy velem van a baj? Lehet hogy van bennem valami, ami taszítja a fiúkat?

Kérlek, segítsetek.

15/L


2012. febr. 20. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem az a baj,hogy nincs önbizalmat és ezáltal a kisugárzásod sem az igazi. Ez nagyon meglátszik és hát gondolom nem annyira vonzza a fiúkat. Próbáj magabiztosabb,lazább lenni egy kicsit.

Csak legyél vele természetes,mosolyogj és haverkodj vele,ismerd meg, hidd el észre fog venni! Ha először nem megy élőben,csetelj vele! És szerintem minél hamarabb tisztázd a barátnőddel,hogy mi a helyzet,úgy értem,hogy mondd el neki,hogy neked tetszik a srác...beszéljétek meg.

De azért ezek nem hatalmas problémák ,szóval nincs veled semmi baj:) főleg ha többen is mondták,hogy csinos vagy ;)

16f

2012. febr. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia :)

én alapvetően egy elég izgulós, stresszelős lány vagyok..de tényleg minden apróságon

hogy lehetnék lazább? :O

a másik kérdésem: most simán menjek oda a sráchoz? mosolyogjak..és mit mondjak neki? de tényleg ? *.*

2012. febr. 21. 19:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Kezdj el vele beszélgetni:


Mizujs?? Hogy vagy?? Milyen órád volt??


Meg hasonló ilyen kérdéseket tegyél fel.. ha szimpatikus vagy neki akkor ő is fog kérdezni...

2012. febr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi baj, sokan vannak így mint te.


Am jó alakod van?? Mert ha igen akkor akármilyen izgulós és félénk vagy sok pasit le tudsz venni a lábáról...

2012. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát igazából vékonyabb típus vagyok, szóval nincs különösképpen hatalmas mellem, meg fenekem, inkább átlagos az alakom :P
2012. febr. 23. 19:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia szerintem,legalábbis a helyedben én nem mennék konkrétan oda hozzá,hogy hellomizu? hanem ha így többen vagytok bandában akkor lehet hülyéskedni és akkor el tudod csábítani:D és mosolyogj rá amikor pl reggel köszönsz neki,(de a többieknek is)

hogy lehetnél lazább? ezt nem tudom, egyszerűen csak próbáld elendegni magad,nem azon görcsölni,hogy mi fog történni,meg nem kell végiggondolni 200x hogy mit fogsz mondani úgyis jön az magától nem fogsz leblokkolni csak bízzál magadban! improvizálj:)

2012. febr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tényleg nemtudom, miért vagyok ilyen béna a pasikkal :P))
2012. febr. 24. 20:16
 8/9 anonim ***** válasza:
nem vagy béna,csak fiatal!;)
2012. febr. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Így ezt nehéz megmondani! Mindenképpen beszéljétek meg a barátnőddel a helyzetet! Nos, hogy miért nem volt pasid annak sok oka lehet. Nekem is volt a volt osztályomban egy eléggé csinos lány. 14 évig nem volt pasija. Azóta az elmúlt 6 hónap alatt lett 2. :)

Mellesleg, ha nem nagy dolog, akkor küldhetsz magadról egy fotót priviben, hogy még esetleg segíteni tudjak!

15/F

2012. márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!