Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem átverés? Van valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem átverés? Van valakinek esetleg személyes tapasztalata? Működik?

Figyelt kérdés
feromon parfüm. [link]
2012. febr. 20. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
nem. kamu.
2012. febr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 laci911 ***** válasza:
ha be vállalod ,hogy terhes kancák vizeletét magadra öltödd ám legyen de ha ennyi nem megy egy férfit meg szerezni akkor ott valami nagyon nagy gond elehet esetleg gondolkozz el azon ami miatt nem figyelnek fel rád a parfüm csak pár százalékot számít .hogy valakit meg ismerj ha nem talál benned semmit akkor el pártól törekedj rá ,hogy egy értéket tudj mutatni ne felszínes érzelmeket
2012. febr. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ohh, nekm nincs ilyesmi gondom.. hanem egy barátnőmnek... ilyet szeretne rendelni,próbáltam lebeszélni, mert szerintem is kamu, de most bizonyítékokat gyűjtök neki...
2012. febr. 24. 19:42
 4/4 anonim ***** válasza:
A legrosszabb helyen gyűjtöd. Itt mindenki baromi okos, de még a kezében sem fogott egy üveggel, nem hogy használta is volna. Én nagyon szeretem ezeket a parfümöket. Szexuális illatuk van. Nekem az a tapasztalatom, hogy a Cacharel és a D&G beindítja a pasikat. A többi nem az én illatom. Csak jókat tudok róla nyilatkozni.
2012. júl. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!