Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiakhoz szól a kérdésem:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakhoz szól a kérdésem: Milyen a nőideálotok? Belső, külső. Szóval belső tulajdonságokra és külső tulajdonságokra is kíváncsi vagyok. Külső ( hajszín, szemszím, testalkat, mell stb. )

Figyelt kérdés

2012. febr. 21. 09:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Nem akarok társat keresni, csak kíváncsi vagyok.

Van barátom.

Normális válaszokat szeretnék, köszönöm!

2012. febr. 21. 09:15
 2/13 anonim ***** válasza:

szerintem ez embere vállogatja, az enyém:

Kölső:

Karcsú, de nem túl vékony, ne látszódjanak ki a bordái.

Magas, de nálam ne legyen magasabb. Legyen kb 175cm körüli (én 185).

Hosszú hajú, fekete vagy sötét. Kék szemek, bájos és csábító arc. Tenyérbe illő cicik és formás popsi. Hosszú formás lábak.

Belső: okos, értelmes, intelligens. Nézzen fel a férfira, legyenek álmai amiket el akar érni. Legyen odaadó és törődő.


30/f

2012. febr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
noideal nincs. Mindig mas tetszik az embereknek attol fuggetlenul h mien. Persze szep kulso kell mert ha szep a lany akkor fognak kezdeni beszelgetni. De ezt nem lehet igy keretek koze rakni. Ha a pasi inteligens akk inteligens lannyal/novel szeretne lenni. De mostansag tomegk*rvak vannak elonyben akik leisszak magukat meg cigiznek meg minden 2. Sraccal kefelnek... Mert most romegb*zibol is sok van. :D ugyan az csak fiuban :D ha nem ilyen az illeto akkor mar jo. Ugyertem h csak akkor meggyek oda hozza. :) egy buta 23 eves korara rancos lany kinek kell? Elobb utobb az ilyeneknek ugyis sorhassano :D ja ez az egyik legfontosabb. Aztan apolt legyen. Haj tok mind 1 (persze lehet h masik szin jobban all neki de ez oly mindegy) szem mindegy... Csak legyen kedves es szep. Mit szamitanak a szinek :D denem? Most ha szoke a haja akk nem is beszelgetnek vele? Ugyan mar.
2012. febr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
kifelejtettem h ha tul sok rajta a felesleg akkor elrontja a kulsejet. De vekony ne legyen olyan mertekben..legyen rajta 1 kis husi de ezt ugy ertem h a csipoje legyen puha :3 ha kemeny akkor ott mar valami baj van.:P
2012. febr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
noideal nincs. Mindig mas tetszik az embereknek attol fuggetlenul h mien. Persze szep kulso kell mert ha szep a lany akkor fognak kezdeni beszelgetni. De ezt nem lehet igy keretek koze rakni. Ha a pasi inteligens akk inteligens lannyal/novel szeretne lenni. De mostansag tomegk*rvak vannak elonyben akik leisszak magukat meg cigiznek meg minden 2. Sraccal kefelnek... Mert most romegb*zibol is sok van. :D ugyan az csak fiuban :D ha nem ilyen az illeto akkor mar jo. Ugyertem h csak akkor meggyek oda hozza. :) egy buta 23 eves korara rancos lany kinek kell? Elobb utobb az ilyeneknek ugyis sorhassano :D ja ez az egyik legfontosabb. Aztan apolt legyen. Haj tok mind 1 (persze lehet h masik szin jobban all neki de ez oly mindegy) szem mindegy... Csak legyen kedves es szep. Mit szamitanak a szinek :D denem? Most ha szoke a haja akk nem is beszelgetnek vele? Ugyan mar.
2012. febr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
sorry telom 2x kuldi el a cuccost :(
2012. febr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Alacsony, barna őzike szemek, sugárzó bájos mosoly, arányos testalkat. Jellemre legyen egyenes, határozott, nyitott, legyen ízlése, hobbija, önálló véleménye, legyen karaktere, legyen tisztában önmagával. Nagyon-nagyon fontos, hogy partner legyen, nem állhatom a rózsaszín mimóza álomvilágukban vattacukorfelhőkön úszkáló habos-babos kis királylányokat, akiket a tenyerén kell hordozzon az ember, mert különben összetörnek. Legyen önkritikája, legyen tisztában az emberekkel, saját magával, fogja fel, hogy a szex nem fegyver, amit a férfiak ellen pórázként kell használni, hogy a szívedre hallgatni ugyanaz, mint a farkad után menni, hogy a pasik is annyira egyformák, mint a nők, és értse meg, hogy, ha rápirítok, azt azért teszem, mert méltónak tartom az őszinteségemre és csakis a jó szándék vezérel. Fontos az ízlés, érdeklődés, nem bírnám elviselni, ha egy jó film/zene/könyv/színház/akármi élményemet nem tudnám vele megbeszélni, mert csak a tvájlájt a jó neki. Legyen szociális, fontos, hogy kijöjjön a barátaimmal, és ne kelljen egyfolytában választanom közöttük, ezen kívül legyenek saját barátai (valós barátok, nem az említett rózsaszín plüsshercegnők által demonstrált egymás s*ggének kinyalását magában foglaló őszintétlen szerelmi kapcsolatok). Legyen hobbija, ambíciója és egyik se én legyek, pontosabban ne teljesen :).
2012. febr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nincs kifejezetten ideálom, de ha konkrétat kérsz, akkor tessék:


szőke/fekete haj; világoskék szem; 175 centi magas; homokóra testalkat (95-60-90); szilikon cicik; angyali arc; bevállalós; kedves; szeresse a gyerekeket; ne legyen átlagos az ízlése; ja és a legfontosabb: ne legyen a felmenői között elhízás, betegség, szemüveg, retardáció.

2012. febr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Gondolkodjon és ne legyen nehezebb nálam. Lehet arányosan telt is, de ne 160 centihez. Én 187 centi 90 kg vagyok. Az arc meg szubjektív.

34 ffi

2012. febr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Belső:

Megértő, őszinte, hűséges, egészséges erkölcsű, nem bulizós típus, értelmes, érzelmes.


Külső:

A hosszú, barna/szőke/vörös hajat preferálom, a fekete annyira nem tetszik, de igazából az összhatás a lényeg. Szép, finom vonásokkal megáldott arc, szép szemek (mindegy milyen színű, itt is összhatás a fontos). Átlagos, vagy vékony testalkat, hozzá illő átlagos mellmérettel.

2012. febr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!