Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi erről a véleményetek? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a véleményetek? Ez nem önzőség?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



Az ilyeneket miért zavarja ha az a lány mással van?

Ő nem is akart össze jönni vele!


2012. febr. 21. 17:38
 1/7 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Ha valaki a rajongód, akkor sokkal jobb embernek érzed magad. Ha ez a rajongó talál valaki mást, az már azt jelenti, hogy már nem te vagy az első, tehát valaki jobb nálad és ez rossz érzést kelt benned.
2012. febr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olvass a sorok között , azt a kérdést nem a srác irta ki, hanem a szerelmes lány (te) .


Hiába kérdezgetsz bennünket, nem tudjuk azt mondani hogy szeret.

Azt se, hogy biztos hogy nem szeret.


35/F

2012. febr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Teflon

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 17:51

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Mi erről a véleményetek? Ez nem önzőség?

"Olvass a sorok között , azt a kérdést nem a srác irta ki, hanem a szerelmes lány (te) . Hiába kérdezgetsz bennünket, nem tudjuk azt mondani hogy.."

Az üzenet szövege: Mi a szutykos anyádról beszélsz?


Én a válaszokra gondoltam.


Válaszol Üzenet törlés



A fenti levél szerint tévedtem, bocsánatot kérek mindenkitöl.És visszavonom az elözö hozzászólásomat, mint butaságot :S



Igy a tények ismeretében szeretnék véleményt mondani, ha lehet.


Barátom, Teflon, luzer vagy, igy jártál, szar ügy hogy csak a GyiK-en van akivel tudnál beszélgetni.


35/F

2012. febr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"szar ügy hogy csak a GyiK-en van akivel tudnál beszélgetni"


Ezt miből gondolod te idióta?

2012. febr. 21. 18:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Szintén csak tipp volt, de abból gondoltam, hogy normális emberekkel ebben a stilusban nem valószinű, hogy tudnál beszélgetni,

én személy szerint páros lábbal ugrálnék a mellkasodon az anyázásért, és akkor még mindig a kulturált felemmel találkoznál.

2012. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Ha csak káromkodni tudsz kedves kérdező, azzal csak elárulod, hogy meglehetősen alacsony a szellemi szinted.

Miért privátba kell írni? Miért nem ide írtad, hogy más is lássa? Akinek pedig írtad, az jól tette, hogy bemásolta, mert így látni legalább, hogy egy s*ggfej vagy.

2012. febr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az életben sokkal türelmesebb vagyok az emberekkel.
2012. febr. 21. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!