Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Önzőség lenne ha csak szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önzőség lenne ha csak szép csajjal akarnék összejönni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet , hogy nem vagyok egy jóképű gyerek , igaz kaptam már elég sok visszajelzést , hogy helyes vagyok stb . Lényeg , hogy én nem gondolom magam jóképű gyereknek , soha nem volt önbizalmam , a pozitív visszajelzések ellenére, és jópár volt barátnő ellenére sem.

Viszont volt , hogy megpróbáltam egy rondább csajjal ,de valahogy nem működött , inkább úgy döntöttem , hogy várok mig nem lesz egy szép barátnőm , ez nem önzőség ?

21/F


2011. jún. 23. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
neked mi a szép? mert az mindenkinek más.. linkelhetsz képet is..
2011. jún. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Scream85 ***** válasza:
74%
Ez nem önzőség, inkább nagyképűség :D
2011. jún. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Ezzel a kérdéssel csak magadat degradálod mások szemében.
2011. jún. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem önzőség, de akkor jóképűnek és gazdagnak kell lenned.
2011. jún. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
hát nem... van aki szépnek tartja Kelmen Annát,én akkor se basznámeg ha fizetne érte(legfeljebb vagizásból de csak sötétben)mások meg oda-vissza vannak érte.
2011. jún. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
H ülye vagy, ha olyan csajjal jársz, akit rondának tartasz. Járjál olyannal, aki szerinted szép. Ha szóba áll veled, miért ne?? Ha ronda, akkor mire indulsz be, könyörgöm????
2011. jún. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
nem önzőség, de a szép lányok is szép srácokkal szeretnének járni.
2011. jún. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Pokolkutyus válasza:
100%
Nem önzőség;) Ez természetes, de pár üveg sörtől sok csajt szépnek lehet látni...
2011. jún. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
45%
sztem linkelj be magadról egy képet és a csajról googleról keresd az nem törvénysértés, és mi megállapítjuk xD
2011. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem linkelek képe , amugy igen pár liter pia után jónéhány csaj megszépült már nekem is :D csak ezért én nem fogok minden nap inni.

Egyébként pedig azért jöttem össze pár rondább csajjal (pontosabban 2 ) mert haveromék mondták , hogy próbáljam meg , mert egyébként aranyos volt mind a kettő csaj , csak ez kevés a testi vonzalomhoz.

Inkább maradjak egyedül 2 évig , mintsem hogy ilyenbe még1x belemenjek.

2011. jún. 23. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!